Bílé opály ve stříbrných kruhových náušnicích Keeley

Jen máloco je opravdu takové, jak to na první pohled vypadá. I z deště, který značí zamračený den, může vzniknout dechberoucí duha. A kouzlo přírody se nepromítá jen do počasí, ale také do drahých kamenů. Příkladem je opál, zasazený do kruhových náušnic ze stříbra, který vás uchvátí svými odlesky s nespočtem barev.
4 200 Kč

 • Doživotní záruka
 • 60 dní na vrácení zboží
  Personalizovaný produkt
 • Doprava zdarma
 • Luxusní krabička

Šperk nabízíme s těmito drahokamy

Detailní popis

Detaily o šperku

Detaily o osazeném drahokamu

Šperk vám doručíme do 1 - 3 týdnů. Potřebujete objednávku dříve? Kontaktujte nás. S expresním dodáním může být spojený poplatek.

Můžete se na nás spolehnout

Stříbrné náušnice s modrými drahokamy

Sto lidí a sto různých nápadů

Sto lidí, sto nápadů a odlišných názorů. Máte vysněný typ náušnic a nikde ho ne a ne najít? Svěřte se nám a my už se o to postaráme. Váš sen přetvoříme do reálné podoby. Vsadíme drahokamy nebo upravíme zapínání podle vašich představ. Nic není překážkou, právě naopak! Rádi přijímáme nové výzvy. Budou vaše náušnice tou další?

Zlaté diamantové náušnice vyrobené našimi talentovanými klenotníky

Vlastní dílna a zkušenosti

Profesionálové na svém místě? To jsou Eppi zlatníci s dlouholetými zkušenostmi, kteří pracují v naší vlastní dílně. Potřebujete něco jedinečného? Kombinací moderní technologie 3D laseru a precizní ruční práce nemůže vzniknout nic jiného než epický klenot. I proto jsou všechny naše šperky se zárukou na celý život.

Zlaté náušnice s topazem

Naši zásilku si nespletete

Představte si… Rozbalujete papírovou krabici a v ní nacházíte luxusně zabalený voňavý balíček převázaný saténovou stužkou a kolem spoustu dárečků pro radost. Počkejte chvilku. Sny přece nevoní. Jenže tohle není sen, takhle vypadá Eppi zásilka. Myslíte, že si na takové rozmazlování zvyknete?

Podobné produkty

 • Stříbrné náušnice s opály Sanvali

  Stříbrné náušnice s opály Sanvali

 • Bílé opály ve stříbrných náušnicích Medini

   Bílé opály ve stříbrných náušnicích Medini

  • Stříbrné náušnice s round opály Drary

    Stříbrné náušnice s round opály Drary

   Doživotní záruka

   Doprava zdarma

   Luxusní balení

   60denní záruka vrácení peněz