Litujeme, ale tento šperk si už své majitele našel

U nás na vás stále čeká množství podobných produktů. Pokud chcete být informováni o dostupnosti tohoto šperku, zanechte nám svůj e-mail.

Akvamarín ve stříbrném přívěsku se zirkony Philandra

2 540 Kč

Kliknutím potvrzuji, že jsem se obeznámil s pravidly zpracovávání osobních údajů.

Akvamarín ve stříbrném přívěsku se zirkony Philandra

Procházíte se pohádkovou říší, která vás vede cestou plnou květin a zpěvu ptáků. Docházíte ke studánce, ve které se jako tekuté stříbro třpytí voda. Díváte se na svůj odraz, na svou tvář a dekolt, který je zdoben náhrdelníkem ze stříbra s akvamarínem v barvě dokonale jasné, modré oblohy, na níž se prohánějí malé bílé mráčky. Krásu světle modrého akvamarínu podtrhují zirkony, které jsou stejně jasné jako dokonalé kapky vody v lesní studánce. (Stříbrný řetízek je součástí šperku)

Vyberte délku a typ řetízku

2 540 Kč

 • Doživotní záruka
 • Řetízek zdarma
 • 60 dní na vrácení zboží
 • Doprava zdarma

Šperk nabízíme s těmito drahokamy

Detailní popis

Detaily o šperku

Detaily o řetízku

Detaily o osazeném drahokamu

Postranní drahokamy

Co o nás říkají zákazníci Co o nás říkají zákazníci

 • Nebyl to můj první nákup. Jsem s jejich službami naprosto spokojená. Náušničky jsou úžasné. A navíc v mé oblíbené barvě. Určitě jsem nenakupovala naposledy. :)

  Lucka, 25.1.2021

 • Zásilka byla "vymazlená" drobnými pozornostmi a ručně psaná kartička s přáním potěšila, dnes se už moc nevidí, že by si někdo dal takovou práci.

  El, 30.12.2020

Můžete se na nás spolehnout

Přívěsek z bílého zlata s diamanty ve tvaru hrušky

Šperk, kterým potěšíte každou ženu

Dárek, který je originální a zároveň velmi univerzální. Přívěskem potěšíte ženu jakékoliv věkové kategorie. Možností je v Eppi opravdu nespočet. Vybírat můžete z různých druhů drahokamů, diamantů nebo perel, ale přívěsek může být i minimalistický celokovový. Materiály, které k výrobě šperků používáme, jsou vždy té nejlepší kvality.

Profesionální výroba šperků na zakázku

Práce našich zlatníků

Pracují s těmi nejkvalitnějšími kovy, jako je platina, zlato a stříbro. Ručně i pomocí těch nejmodernějších technologií. Na fotce je zachycena fáze výrobního procesu přívěsku, který vznikal přímo na míru pro jednu z našich klientek. Ve vlastní dílně převedeme do reality jakýkoliv váš nápad a přání. Tak sem s ním! Už se na něj těšíme, protože tato kreativní práce nás opravdu baví.

Modrý prsten Eppi, perfektní obal pro zásnubní prsten

Záruka na celý život

Protože za prací našich mistrů si stojíme, není pro nás problém dokázat to doživotní zárukou všech Eppi šperků. Máte obavu, že se netrefíte do vkusu? Pro tento případ je tady možnost vrácení šperku do 60 dnů. Přikládáme také certifikát o kvalitě a pravosti. A pokud budete potřebovat například čištění, o šperky se u nás v rámci doživotního servisu zdarma postaráme.

Podobné produkty

 • Akvamarínový náhrdelník matka a dítě s diamantem Ella

  Akvamarínový náhrdelník matka a dítě s diamantem Ella
  • Stříbrná oběžná dráha s akvamarínem ve středu Starcley

   Stříbrná oběžná dráha s akvamarínem ve středu Starcley

   Doživotní záruka

   Doprava zdarma

   Luxusní balení

   60denní záruka vrácení peněz