Zlaté snubní prsteny

Tradice. Klasika. Takové jsou bezpochyby zlaté snubní prsteny. Pokud nechcete experimentovat a toužíte kráčet ve stopách svých předků, volte žluté zlato. Jestli ve vás
dřímá kapka rebela, oživte klasické snubní prsteny ze zlata růžovou variantou drahého kovu.

Řazení produktů Zavřít

 • Filtry:
 • Cena

 • Typ

 • Kov

 • Vlnité snubní prsteny ze zlata s diamanty Chandra

   Vlnité snubní prsteny ze zlata s diamanty Chandra

  • Zlaté snubní prsteny s diamanty Charla

    Zlaté snubní prsteny s diamanty Charla

   • Snubní prsteny ze zlata s diamantem Jannike

     Snubní prsteny ze zlata s diamantem Jannike

    • Zlaté snubní prsteny s gravírem a diamanty Nazia

      Zlaté snubní prsteny s gravírem a diamanty Nazia

     • Jemné zlaté prsteny s diamanty Mireia

       Jemné zlaté prsteny s diamanty Mireia

      • Snubní prsteny ze zlata s srdcem a diamanty Anja

        Snubní prsteny ze zlata s srdcem a diamanty Anja

       • Snubní prsteny ze zlata s gravírem a diamanty Consus

         Snubní prsteny ze zlata s gravírem a diamanty Consus

        • Decentní snubní prsteny ze zlata Ankit

          Decentní snubní prsteny ze zlata Ankit

         • Unikátní snubní prsteny ze zlata Sonam

           Unikátní snubní prsteny ze zlata Sonam

          • Trendy snubní prsteny ze zlata s diamanty Mert

            Trendy snubní prsteny ze zlata s diamanty Mert

           • Snubní prsteny z kombinovaného zlata Ivana

             Snubní prsteny z kombinovaného zlata Ivana

            • Zlaté snubní prsteny s drážkami Milen

              Zlaté snubní prsteny s drážkami Milen

             Loading

             Snubní prsteny z ušlechtilého kovu

             Jistě se shodneme na tom, že svatební obřad se bez prstýnků neobejde. Ale jak se říká: “Sto lidí, sto chutí.” Některé páry zatouží po klasických zlatých snubních prstenech, jiné dvojice po originálních snubních prstenech s diamanty a romantické duše zvolí gravírování ve formě data svatby a svých iniciál.

             Kdo má už léta v hlavě návrh svého svatebního klenotu, může využít dokonalé práce zlatníků a nechat si vyrobit snubní prsteny na zakázku. Jedno mají ale všechny tyto prsteny společné. Téměř všechny kroužky, které si novomanželé pořizují, jsou vyrobeny z nesmrtelného ušlechtilého kovu. Z věčného zlata ve třech jeho barevných odstínech. Prsteny z růžového zlata jsou odvážné, ze žlutého vyzařují luxus a bílé zlato je střídmé i moderní. Zlato ke vstupu do manželství prostě neodmyslitelně patří. Proto jsme pro vás připravili tuto speciální stránku, kde máte možnost nakouknout do naší nejobsáhlejší kategorie zlatých snubních prstenů.

             7 stylových kategorií zlatých snubních prstenů

             Pomalu se blíží chvíle, kdy si u obřadu navléknete na prsteníčky levé ruky snubní prstýnky i vy. Určitě se zamýšlíte nad jejich designem a zdobením, které byste si přáli. V materiálu máte jasno, ale dáte přednost hladkým obroučkám, které ozvláštní pouze vyrytý nápis, nebo podlehnete něžným kroužkům doplněných decentním diamantem? Někdo nedokáže odolat netradičním snubním prstenům, v jejichž případě zůstává rozum stát nad fascinující imaginací klenotníka.

             Konzervativní páry vyberou v kategoriích klasických zlatých snubních prstenů nebo snubních prstenů s diamanty. Romantické dvojice s láskou k historii sáhnou po eternity či vintage snubních prstenech. A ti, kteří chtějí zvolit svatební obroučky i jako investici do budoucnosti, zvolí jedinečné kousky z luxusních snubních prstenů. Ani vyznavači minimalismu se zlata vzdávat nemusí, právě naopak – úzké obroučky jsou připraveny ve všech odstínech zlata i pro ně v kategorii minimalistických snubních prstenů.

             Když jeden odstín nestačí, zvolte snubní prsteny z kombinovaného zlata

             Pokud se nemůžete rozhodnout, jaký odstín zlata je ten nejhezčí, nahlédněte do další kategorie snubních prstenů z kombinovaného zlata. Decentní variace více zlatých odstínů vás dostane a nebudete se muset rozhodovat, jestli vašim prsteníkům bude více slušet růžové, žluté či bílé zlato.

             Nezáleží na tom, jestli zvolíte jen uměřený třpyt bílého provedení, luxusní záři tradičního žlutého zlata, prosazující se romantiku růžové variace nebo jejich oslnivou kombinaci. Záleží pouze na tom, abyste zvolili snubní prstýnky podle vašich přání a snů. A k tomu budete potřebovat dostatek času a klidu na přemýšlení, který vám nabízíme. Na našich stránkách si můžete všechny zlaté a platinové snubní prstýnky prohlížet a vybírat tak dlouho, jak je vám libo.