Setkejte se s námi v našem showroomu

Online prostředí nabízí téměř neomezené možnosti a řadu výhod. Šperky si můžete prohlížet ničím nerušeni z pohodlí domova, jak dlouho a kdykoli potřebujete. Nicméně osobní setkání s námi může některým z vás ulehčit rozhodování anebo vás přesvědčit, že spolupráce s námi je velice příjemný zážitek.

 • PORADÍME VÁM NA DÁLKU

  Nevíte si rady s výběrem? Jsme tu pro vás. Stačí zavolat na 606 604 777, napsat e-mail na otazky@eppi.cz nebo nás pro co nejrychlější odpověď kontaktovat na chatu.

 • CHRÁNÍME VÁS I SEBE

  Pro absolutní bezpečnost během návštěv našeho Showroomu omezujeme počet klientů max. na 2 osoby. Zároveň pro vás máme k dispozici dezinfekční gel a roušky.

 • ČISTOTA PŮL ZDRAVÍ

  V tuto chvíli to platí dvojnásob. Proto po každém setkání dezinfikujeme celý prostor Showroomu, šperky a veškeré pomůcky.

Jak si s námi domluvit schůzku

Pro osobní schůzku je nutné se u nás předem objednat. Pro rezervaci termínu využijte prosím formulář níže nebo nám dejte vědět telefonicky na čísle 606 604 777, e-mailem na otazky@eppi.cz či nás oslovte přímo na livechatu na našich stránkách.

Vzhledem k množství klientů a snaze poskytnou vám ten nejlepší servis, prosíme o vyplnění všech políček. Po odeslání formuláře čekejte na potvrzení termínu z naší strany.

Jsme tu pro vás každý všední den od 8:00 do 17:30.

Showroom

Kde se s námi setkáte

Náš showroom najdete v srdci Prahy 1 na adrese Vodičkova 791/41, tedy v úplném centru. Nemůžete nás jen tak přehlédnout, jelikož sídlíme přímo na rohu Václavského náměstí a Vodičkovy ulice. Naleznete nás v majestátním paláci Ligna, který byl postaven mezi lety 1914-1916 ve stylu pozdně secesního novoklasicismu dle projektu Osvalda Polívky (architekt pražského Obecního domu) a Josefa Sekaře. Dříve v budově sídlila Česká banka. A jak se k nám nejlépe dostanete? Několik tipů najdete zde.

V budově pětipatrového paláce Ligna sídlíme na samém vrcholu, ve velmi prosvětleném prostoru, s výhledem na místo, kde se psala historie sama - tedy na Václavském náměstí. Budete-li mít zájem, rádi se s vámi o tento zajímavý výhled podělíme a po balkoně vás provedeme.

 • Historie Václavského náměstí (dříve nazývaného Koňský trh) sahá až do roku 1348 a tento prostor již od svého vzniku tvoří hranici mezi dolním a horním Novým Městem. Novému názvu náměstí dal život Karel Havlíček Borovský v roce 1848. Václavské náměstí bylo kdysi známé pro své pivovary, ale také hotely a bohatý společenský život, který se tu drží dodnes. Je to zároveň neuralgický bod českých dějin, středisko politického života a místo setkávání lidu, který zde mnohokrát vyjádřil svůj souhlas či nesouhlas se společenským či politickým děním.

  V naší blízkosti se nachází jedno krásné místo za druhým. Se sídlem v paláci Ligna jsme se stali sousedy artového kina Světozor a české cukrárny Ovocný Světozor s vyhlášenou zmrzlinou, poctivými dorty a tradičními chlebíčky. Pokud byste si chtěli po setkání s námi ještě více zpříjemnit den anebo večer, doporučujeme jeden z těchto podniků navštívit. A to není zdaleka vše. Pokud byste chtěli objevit kousek klidu v srdci Prahy a rozjímat u dobré kávy, doporučujeme kavárnu Styl & Interiér, která se nachází pár metrů od nás ve Vodičkově ulici. Budete překvapeni, jakou atmosféru můžete nasbírat ve vnitrobloku na Praze 1. Abychom doplnili výčet zajímavých míst v našem bezprostředním okolí, rádi bychom vás ještě upozornili na fenomén pražské kubistické architektury, kterým je rondokubistický dům se známou českou cukrárnou Myšák, jejíž tradice sahá až do roku 1904. Myšákovy dorty se často vyráběly pro známé tváře kulturního, politického anebo sportovního světa. Pokud chcete ochutnat dotek historie skrze mistrovská díla české cukrárenské tradice, určitě byste dům Myšák neměli minout.

  Pro odpočinek doporučujeme ještě navštívit i kousek zeleně, který je pro centrum Prahy naprosto nevídaný. Máme na mysli Františkánskou zahradu, jejíž historie sahá až do 14. století, kdy se stala součástí výstavby Nového Města Pražského. Věříme, že nebudete litovat.

Máte to blíž na Slovensko? V tomto případě nás určitě neváhejte kontaktovat s žádostí o schůzku v našem bratislavském showroomu na adrese Hviezdoslavovo námestie 7. Stačí se s námi jen domluvit na datu a hodině setkání a vše pro vás připravíme s největší péčí.

Kancelář Eppi

Co se můžete při setkání dozvědět

Záleží na tom, s jakým přáním k nám přicházíte:

 • Nejčastěji se na nás klienti obracejí s žádostí o pomoc při výběru zásnubních prstenů s diamanty. Během setkání vám předvedeme naše modely, pomůžeme změřit velikost prstů (nebo poradíme, jak to udělat tajně) a náš expert na diamanty a drahokamy vám mile rád vysvětlí veškeré parametry, které byste měli znát, a poradí, na co je vhodné se při výběru prstenu zaměřit.

  Naším cílem není prodat nejdražší kousky. Naším cílem je najít pro vás tu nejlepší možnou volbu pro váš rozpočet a s ohledem na všechna vaše přání. Náš expert vám rovněž ukáže vybrané kameny, abyste měli lepší představu a mohli porovnávat, co pro vás bude nejvýhodnější a co se vám bude nejvíce líbit.

 • Zasnubní prsteny s diamanty

  Nejčastěji se na nás klienti obracejí s žádostí o pomoc při výběru zásnubních prstenů s diamanty. Během setkání vám předvedeme naše modely, pomůžeme změřit velikost prstů (nebo poradíme, jak to udělat tajně) a náš expert na diamanty a drahokamy vám mile rád vysvětlí veškeré parametry, které byste měli znát, a poradí, na co je vhodné se při výběru prstenu zaměřit.

  Naším cílem není prodat nejdražší kousky. Naším cílem je najít pro vás tu nejlepší možnou volbu pro váš rozpočet a s ohledem na všechna vaše přání. Náš expert vám rovněž ukáže vybrané kameny, abyste měli lepší představu a mohli porovnávat, co pro vás bude nejvýhodnější a co se vám bude nejvíce líbit.

 • Další část klientů k nám přichází konzultovat možnost výroby šperků na míru. Tyto spolupráce nás velice baví, jelikož vdechneme život úplně novým výrobkům, které vznikly ve vaší fantazii anebo na základě z inspirace vícero šperků. Pokud máte pořízenou fotografii či vlastní nákres, určitě si je připravte s sebou. Pokud máte zájem o šperk na míru s drahokamy, rádi vám vybrané kameny ukážeme, abyste měli představu o barvách, čistotě anebo samotné kvalitě drahokamů.

 • Výběr snubních prstenů je důležitou součástí plánování svatby a my vám rádi pomůžeme s výběrem těch správných šperků, které vás budou provázet po zbytek života. Předvedeme vám různé modely, které si budete moct vyzkoušet na vlastní kůži a prsty a zvolit vhodný typ a šířku prstenu. Prokonzultujeme s vámi i možnost gravírování, které v základní verzi poskytujeme k prstenům zdarma.

 • Líbí se vám v naší nabídce některé šperky, které máme skladem, avšak raději byste jejich krásu viděli či přímo vyzkoušeli naživo? Stačí nás kontaktovat a rádi pro vás připravíme vše, co by mohlo lahodit vašemu oku :))

Šperk na zakázku

Můžete za námi přijít i s jinými dotazy

S našimi klienty komunikujeme velmi rádi a osobní přístup je naše mantra. Ochotně vám poradíme a pomůžeme s čímkoli, co budete potřebovat.

Snažíme se vám pobyt u nás co nejvíce zpříjemnit. Zveme vás na dobrou kávu, čaj anebo něco ostřejšího. A až budete mít šperků dost, stačí pohledět z našeho balkonu na Václavské náměstí, které budete mít jako na dlani. Ten pulzující výhled se nikdy neokouká!

Setkání s námi tedy skýtá mnoho lákadel. Pevně věříme, že genius loci z našich prostorů ucítíte hned při svojí první návštěvě Eppi. :)

Těšíme se na vás.
Team Eppi

Showroom

Domluvte si schůzku

Ve formuláři níže nejprve vyberte, o jaký typ šperku máte zájem. Vyplňte své konktatní údaje a pokud máte i preferované datum a čas schůzky, dejte nám je také rovnou vědět. Co nejdříve se vám ozveme a termín setkání vám podle našich časových možností potvrdíme.

1

Jaké typy šperků byste chtěli vidět?

2

Podrobné informace ohledně schůzky


* povinné položky

Naše adresa

Vodičkova 791/41, 110 00 Praha 1

Otevírací doba

po-pá 8:00-17:30

 • +420 606 604 777
 • otazky@eppi.cz