Zlatník v online klenotnictví

Kdo jsme?

Eppi je klenotnictví, které prodává šperky jinak. Máme nadšený a zkušený tým, který věří ve svůj potenciál a v to, že je možné ve šperkařské oblasti podnikat originálním způsobem a lépe. Naší vizí je rozšiřovat na českém a slovenském trhu novou zkušenost s nakupováním šperků. Důraz klademe na kvalitu, transparentnost, osobní kontakt se zákazníkem a vysoký standard zákaznických služeb.

Jakou pozici nabízíme?

Hledáme zlatníka, který se stane součástí našeho výrobního týmu, a to na částečný nebo plný úvazek. V každém případě máme zájem o dlouhodobou spolupráci, díky které je možné profesně růst a posouvat se dál.

Jaké jsou naše požadavky?

Hledáme někoho, komu nechybí nadšení pro práci, pečlivost a smysl pro detail. Zakládáme si na kvalitě našich produktů a výjimečném zákaznickém servisu. Je pro nás tedy důležité co nejrychlejší a bezchybné plnění zakázek.

Pro nabízenou pozici je nutné:

  • Mít zkušenosti alespoň z leštění a úpravy velikosti šperků

  • Pro tuto práci je potřeba zkušených zlatníků, avšak rádi přivítáme i nadšené absolventy, kteří se rádi vše přiučí

Co nabízíme?

Stabilní práci pro rychle se rozvíjející klenotnictví. K práci využíváme nejmodernější technologie včetně 3D modelování, laserového sváření, OTEC technologie, elektrolytického leštění a komplexního pokovení. Máme zkušený tým zlatníků, díky kterému neustále posouváme své hranice. Nabízíme perfektní příležitost učit se a zdokonalovat tak své profesní schopnosti a postupně s firmou růst.

Na co se u nás můžete těšit?

Jsme velmi pyšní na to, čeho jsme jako tým dosáhli. Ano, očekáváme tvrdou práci, ale zároveň chceme také ve stejné míře odměňovat.

  • Velice dobré finanční ohodnocení

  • Neustálé vzdělávání se a možný růst

  • Skvělý pracovní kolektiv

  • Práce v moderně vybavené dílně v samém centru Prahy

Jak se přihlásit?

Pokud tě naše nabídka zaujala a věříš, že jsi tím správným kandidátem, pošli nám své CV na e-mail jobs@eppi.cz s předmětem „Zlatník v Eppi“.

Vybrané kandidáty pak pozveme do druhého kola na osobní pohovor, jehož součástí je i praktická zkouška. Budeme se těšit! :)