Web admin / office assistant  v online klenotnictví

Rosteme a náš tým potřebuje další posilu :) Hledáme šikovného kolegu, který nám pomůže s úkoly spojenými s administrací webu a v hlavní sezóně také s balením a expedicí zásilek.

Oblasti, ve kterých bychom potřebovali pomoc, jsou různorodé. Hledáme tedy někoho, kdo má zájem o široký rozhled a nechce se jenom úzce specializovat. Na úvod bychom tě rádi zapojili do úkolů, které souvisí s prací na naší webové stránce. Byl bys tedy v kontaktu s naším marketingovým a produktovým týmem. Postupně bychom ti pak chtěli ukázat i práci dalších oddělení a naučit tě, jak balit naše balíčky a expedovat zásilky. Díky tomu získáš komplexní přehled o tom, jak funguje ecommerce, a budeš schopný poskytnout podporu velké části našeho týmu :)

Spolupráce by probíhala většinu času externě. Zároveň bychom se s tebou ale rádi průběžně scházeli nejenom při úvodním zaučení, ale i při zapojování do nových úkolů a oblastí.

Jedná se o práci na částečný úvazek. Množství práce a časovou náročnost bychom domluvili i podle tvých možností.

Důležitá je pro nás dlouhodobá spolupráce a také to, abys byl k dispozici v hlavní sezóně, která pro nás trvá od října do Vánoc. Kromě toho bychom rádi využili tvoji pomoc i jako záskok v případě dovolené nebo nemoci.

Co přesně bude Tvým úkolem?

  • pomáhat s údržbou naší webové stránky, aby všechny informace byly přesné a neustále aktuální

  • pracovat s tabulkami, vytvářet různé přehledy a seznamy, nahrávat data tam, kam bude potřeba

  • uploadovat nové produkty na naše stránky

  • výhledově pomáhat s balením i expedicí zásilek

Nová posila bude důležitou součástí našeho mladého týmu. Hledáme někoho, kdo mezi nás dobře zapadne a kdo nás dobře doplní nejenom svými schopnostmi, ale co je v malém týmu obzvlášť důležité – i svou osobností :)

Jaké jsou naše požadavky?

Hledáme ideálně někoho, kdo má základní zkušenosti s prací na webových stránkách, a to převážně v oblasti e-commerce. Není to ale žádná věda. Rádi tě vše potřebné naučíme. Důležité je hlavně tvoje nadšení pro práci a zájem o práci v našem týmu :)

Kromě toho hledáme někoho kdo:

  • nemá problém s uploadováním, updejtováním a jinými rutinními úkoly

  • má smysl pro detail, dokáže dělat věci naplno a pořádně a umí dotahovat úkoly do konce

  • je pečlivý a spolehlivý

  • rád se učí nové věci (při této práci se nevyhneš znalostem z oblasti šperků, diamantů a drahokamů či práci s online nástroji)

  • má dobrou úroveň češtiny či slovenštiny

Ideální uchazeč by měl také ovládat anglický jazyk alespoň na mírně pokročilé úrovní.

Výhodu mají ti uchazeči, kteří ovládají Photoshop, ale rozhodně to není pro nás podmínkou.

Co nabízíme?

Flexibilní pracovní pozici. Díky práci z domova si budeš moct přizpůsobit pracovní dobu z velké části podle svých potřeb. Pouze občas bude potřeba, abys přišel do naší kanceláře, abychom ti mohli vysvětlit nové věci. (A jak bylo zmíněno již v úvodu, očekáváme tvoji pomoc v předvánoční sezóně, nebo jako záskok během dovolené či nemoci.)

Je pro nás důležité vzdělávání a sdílení znalostí. Rádi tě naučíme nové věci, které bys mohl pro svou práci potřebovat. Zároveň očekáváme, že s námi zůstaneš dlouhodobě. Za to můžeme nabídnout možnost v rámci firmy růst a zapojovat se do nových oblastí a úkolů.

Pokud tě naše nabídka zaujala, pošli svůj životopis na email jobs@eppi.cz s předmětem "Web admin / office assistant v Eppi". Vybrané kandidáty pozveme do druhého kola na osobní setkání. Budeme se těšit! :)