Web Admin & Product Assistant (externí, part-time) v klenotnictví Eppi

Kdo jsme?

Eppi je klenotnictví, které prodává šperky jinak. Máme mladý a nadšený tým, který věří ve svůj potenciál a v to, že je možné ve šperkařské oblasti podnikat originálním způsobem a lépe. Naší vizí je rozšiřovat na českém a slovenském trhu novou zkušenost s nakupováním šperků. Důraz klademe na kvalitu, transparentnost, osobní kontakt se zákazníkem a vysoký standard zákaznických služeb.

Jakou pozici nabízíme?

Do našeho produktového týmu hledáme nového kolegu, který nám pomůže s péčí o produktovou nabídku na našich webových stránkách a s dalšími souvisejícími administrativními úkoly. Jedná se o externí spolupráci na částečný úvazek. Množství práce a časová náročnost budou záležet na vzájemné domluvě a z velké míry na Tvých schopnostech. Úkoly, se kterými potřebujeme pomoct, jsou pestré. Pokud budeš šikovný, je zde velký prostor pro růst. Ideální spolupráce bude dlouhodobá a postupně Tě budeme zapojovat do nových oblastí.

Jaká bude základní pracovní náplň?

 • Administrativní práce - zpracování tabulek a dalších podkladů, se kterými pracuje produktový tým

 • Upload nových produktů na web

 • Upload produktových fotek na web

 • Komunikace s externím týmem copywriterů a zadávání úkolů k produktovým popiskům

 • Kontrola a update již existujících produktů

 • Pomoc s celkovou optimalizací produktové nabídky a údržbou naší webové stránky, aby všechny informace byly přesné a stále aktuální

Jaké jsou naše požadavky?

Nová posila bude důležitou součástí našeho mladého týmu. Hledáme někoho, kdo mezi nás dobře zapadne a kdo nás dobře doplní nejen svými schopnostmi, ale co je v malém týmu obzvlášť důležité - i svou osobností. :)

Hledáme ideálně někoho, kdo má již předchozí zkušenosti s prací na webových stránkách, a to převážně v oblasti e-commerce.

Kandidát by měl splňovat tyto základní požadavky:

 • je pečlivý a spolehlivý, což je při práci na dálku důležité

 • nemá problém s uploadováním, updatováním a jinými rutinními úkoly

 • má smysl pro detail, dokáže dělat věci naplno a pořádně a umí dotahovat úkoly do konce

 • rád se učí nové věci (při této práci se nevyhneš znalostem z oblasti šperků, diamantů a drahokamů či práci s různými software nástroji)

 • má dobrou úroveň češtiny či slovenštiny

Velkou výhodou jsou následující znalosti a dovednosti:

 • Editace a retuš fotek, práce s grafikou (Photoshop, Illustrator…)

 • SEO

 • Pokročilá znalost AJ nebo NJ

Co nabízíme?

Flexibilní pracovní pozici. Díky práci z domova si budeš moct přizpůsobit pracovní dobu z velké části podle svých potřeb. Bude potřeba, abys občas přišel do naší kanceláře v Praze na konzultace. Zbytek komunikace bude probíhat online. Rádi se s Tebou ale poznáme blíž během našich team-buildingových akcí :)

Je pro nás důležité vzdělávání a sdílení znalostí. Rádi Tě naučíme nové věci, které bys mohl pro svou práci potřebovat. Zároveň očekáváme, že s námi zůstaneš dlouhodobě. Za to můžeme nabídnout možnost v rámci firmy růst a zapojovat se do nových oblastí a úkolů.

Kromě toho nabízíme přátelské a neformální prostředí a kolektiv mladých, nadšených a motivovaných kolegů :))

Jak se přihlásit?

Pokud tě naše nabídka zaujala, pošli své CV s předmětem “Web admin & Product Assistant v Eppi” jobs@eppi.cz a připoj odpovědi na následující otázky:

 1. Proč bys u nás ráda pracoval/a?

 2. Proč bychom měli dát přednost tobě před ostatními kandidáty?

 3. Máš předchozí zkušenosti s externí spoluprací? Pokud ano, jaké Ti přináší výhody a v čem vidíš naopak její nevýhody?

Vybrané kandidáty pak pozveme do druhého kola na osobní pohovor. Budeme se těšit! :)