Sales Assistant v online klenotnictví

Kdo jsme?

Eppi je klenotnictví, které prodává šperky jinak. Máme mladý a nadšený tým, který věří ve svůj potenciál a v to, že je možné ve šperkařské oblasti podnikat originálním způsobem a lépe. Naší vizí je rozšiřovat na českém a slovenském trhu novou zkušenost s nakupováním šperků. Důraz klademe na kvalitu, transparentnost, osobní kontakt se zákazníkem a vysoký standard zákaznických služeb.

Jakou pozici nabízíme?

Hledáme posilu našeho prodejního týmu. Jedná se o práci v naší pražské kanceláři, kde máme i showroom a zlatnickou dílnu. Tvojí hlavní náplní práce bude převážně asistovat našemu vedoucímu prodeje při jeho každodenních činnostech.

Práce může být na částečný nebo plný úvazek. V každém případě máme zájem o dlouhodobou spolupráci a pokud bys u nás začal na zkrácený úvazek, rozhodně je do budoucna možnost jeho rozšíření. Rádi sledujeme, jak se u nás všichni rozvíjejí a posouvají dál :)

Co všechno bude tvým úkolem?

 • Vytvářet a odesílat nabídky potenciálním klientům.

 • Zařizovat návazné telefonáty.

 • Průběžně komunikovat s klienty přes e-mail nebo live chat.

 • Organizovat a zajišťovat osobní schůzky s klienty v našem showroomu.

Koho přesně hledáme?

Hledáme někoho, komu nechybí nadšení do učení se velkého množství nových věcí a kdo je schopný učit se rychle. Tato pracovní pozice vyžaduje řadu znalostí z oblasti prodeje, a ještě více vzdělání v oblasti šperků. Vůle a schopnost rychle se učit je v tomto případě zásadní.

Ideální kandidát kromě toho splňuje následující požadavky:

 • Výborné komunikační dovednosti (český jazyk). – Do týmu rádi přijmeme česky hovořícího člena. Je pro nás zásadní, abys důvěřoval svým komunikačním schopnostem. Na této pozici budeš potřebovat výborný psaný, ale i mluvený projev. Je důležité, aby sis byl jistý správnou gramatikou, ale i stylistikou textu. Tvoje komunikace bude především s klienty, ale také s našimi dodavateli, šperkaři nebo našimi obchodními partnery. Je třeba, abys působil chytře a jistě. Pokud máš rád telefonování, určitě to pro tebe bude výhodou.

 • Znalosti a praktické zkušenosti s prací na počítači a s webem. – Všechno, s čím pracujeme, je online. Je třeba, abys měl naprostou jistotu v základních věcech, jako je e-mail a další online software.

 • Znalost anglického jazyka. – Část našich klientů je ze zahraničí a některé z výukových materiálů či software jsou v angličtině, tudíž základy tohoto jazyka jsou pro tebe nutností.

 • Systematičnost. – Důležitá je i schopnost pracovat systematicky a mít ve věcech pořádek, aby ses v množství klientů a zakázek neztratil ani ty, ani ostatní členové týmu.

 • Dobrý time management. – Práce je u nás pořád hodně, ale jsou období, kdy je jí ještě víc. Je proto zásadní umět si dobře zorganizovat svůj čas, určit si priority a naplánovat úkoly tak, aby bylo včas hotové vše, co má.

Na co se u nás můžeš těšit?

Jsme velmi pyšní na to, čeho jsme jako tým dosáhli. Ano, očekáváme tvrdou práci, ale zároveň chceme také ve stejné míře odměňovat. Zde jsou některé výhody toho, když s námi budeš pracovat:

 • Neustále vzdělávání se. – Hodně se toho naučíš. O špercích, diamantech a drahokamech, prodeji i marketingu, ale hlavně o tom, jak malá společnost poskytuje skvělé služby a produkty svým klientům včas a k jejich naprosté spokojenosti. A ty budeš nedílnou součástí toho všeho.

 • Konkurenceschopné platové ohodnocení a platový růst. – Za svoji práci budeš dobře odměněný a pokud budeme s tvojí prací spokojení, rádi budeme tvé ohodnocení postupně a pravidelně zvyšovat.

 • Neomezený osobní rozvoj a růst. – Díky tomu, že jsme malá, ale dynamicky se rozvíjející a rostoucí společnost, i ty budeš mít možnost s námi růst a posouvat se dál. Rádi se s tebou podělíme o všechny naše znalosti a zkušenosti a podpoříme tě v tom, aby ses mohl dále rozvíjet v těch oblastech, které jsou pro tebe zásadní.

 • Flexibilní vybírání volna. – I když pracujeme naplno, chápeme, že by práce neměla být stavěna nad osobní život, takže jsme celkem flexibilní ohledně občasných dní mimo práci nebo prodloužené dovolené, když je potřeba :)

 • Skvělý pracovní kolektiv. – Staneš se součástí mladého a motivovaného týmu, který si svou práci skutečně užívá. Kromě toho si užíváme i společné páteční večeře a další zábavné team-buildingové akce.

 • Budeš pracovat v samém centru Prahy v nádherné historické budově plné světla, slunce a úžasných výhledů.

 • A samozřejmě nesmíme zapomenout na šperky. Budeš mít možnost vybrat si jedinečné kousky pro sebe nebo pro své blízké.

Jak se přihlásit?

Pokud tě naše nabídka zaujala a věříš, že jsi tím správným kandidátem, pošli nám své CV a připoj odpovědi na následující otázky. Při vypracování odpovědí se nenech ničím omezovat a neboj se, že by odpovědi byly příliš dlouhé :)

 1. Proč bys s námi rád/a pracoval/a?
 2. Proč bychom měli dát přednost tobě před ostatními?
 3. Vzpomeneš si na nějakou situaci, kdy se ti něco nepovedlo a něco jsi zkazil/a? Co přesně to bylo? Jak jsi situaci řešil/a?
 4. Na jaké pracovní pozici jsi měl/a zatím největší zodpovědnost? Co přesně jsi měl/a na starosti?
 5. Máš nějaké zkušenosti s prodejem? - Popiš je prosím.
 6. Ohodnoť se na stupnici 1–10, jak jsi na tom s komunikačními schopnostmi, a připoj vysvětlení.

Své odpovědi a životopis pošli na email jobs@eppi.cz s předmětem "Sales Assistant v Eppi". Vybrané kandidáty pak pozveme do druhého kola na osobní pohovor. Budeme se těšit! :)