Sales Assistant ve společnosti Eppi.cz

O společnosti

Eppi je e-commerce butik, který se specializuje na šperky a klenoty. Náš tým tvoří několik mladých a nadšených osobností, které se snaží dělat e-commerce tím správným způsobem. Vzhledem k přirozenému růstu našeho podnikání chceme v současné době rozšířit náš tým, abychom mohli zajistit poskytování výjimečných zákaznických služeb všem našim zákazníkům.

O nabízené pozici

Hledáme někoho, komu nechybí nadšení do učení se velkého množství nových věcí a kdo je schopný učit se rychle. Tato pracovní pozice vyžaduje řadu znalostí z oblasti šperků a ještě více vzdělání v oblasti prodeje nebo internetového marketingu. Vůle a schopnost rychle se učit je v tomto případě zásadní.

Tvojí hlavní náplní práce bude převážně asistovat našemu vedoucímu prodeje při jeho každodenních činnostech. Mezi úkoly bude patřit: vytváření a odesílání nabídek potenciálním klientům, zařizování návazných telefonátů, průběžná e-mailová komunikace s těmito klienty a rovněž komunikace s našimi klienty prostřednictvím live chatu. Tato část bude vyžadovat hodně komunikace přes e-maily a také skrze telefon, tudíž bys měli důvěřovat svým komunikačním schopnostem.

Vyžadované schopnosti a dovednosti:

 • Výborné komunikační dovednosti (český jazyk).

  Do týmu rádi přijmeme česky hovořícího člena. Na této pozici budeš potřebovat výborný psaný, ale i mluvený projev. Je důležité, aby sis byl jistý správnou gramatikou, ale i stylistikou textu. Tvoje komunikace bude především s klienty, ale také s našimi dodavateli, šperkaři nebo našimi obchodními partnery. Je třeba, abys působil chytře a jistě. Pokud máš rád telefonování, určitě to pro Tebe bude výhodou, avšak není to podmínkou. Větší podíl komunikace probíhá prostřednictvím e-mailů než telefonátů.

 • Znalosti a praktické zkušenosti s prací na počítači a s webem.

  Všechno, s čím pracujeme, je online. Je třeba, abys měl naprostou jistotu v základních věcech, jako je e-mail a další online softwary. Některé z výukových materiálů či softwarů jsou v angličtině, tudíž základy tohoto jazyka pro Tebe budou výhodou. Pokud máš cit pro kreativitu, určitě se Ti tato schopnost bude hodit při vytváření nabídek na míru pro naše potenciální, ale i stávající klienty.

Co získáš:

Jsme velmi pyšní na to, čeho jsme jako tým dosáhli. Ano, očekáváme tvrdou práci, ale zároveň chceme také ve stejné míře odměňovat. Zde jsou některé výhody toho, když s námi budeš pracovat:

 • Konkurenceschopné platové ohodnocení

  Jedná se v podstatě o pozici na vstupní úrovni, která nevyžaduje žádné speciální pracovní zkušenosti nebo dovednosti. Zaručujeme finanční ohodnocení na odpovídající nebo lepší úrovni.

 • Flexibilní vybírání volna

  Chápeme, že by práce neměla být stavěna nad osobní život, takže jsme celkem flexibilní ohledně občasných dní mimo práci nebo prodloužené dovolené, když je potřeba.

 • Neustálé vzdělávání se

  Usilujeme o to, abychom v rámci společnosti sdíleli naše znalosti. Získáš přístup k velkému množství informací a znalostí z oblasti prodeje,online marketingu nebo managementu, které nejsou dostupné ani na úrovni univerzitního vzdělání.

 • Platový růst

  Každé tři měsíce by ses scházel se všemi spoluzakladateli na hodnotící poradě a v případě velkého zlepšení z Tvojí strany by sis mohl vyjednat růst platu. Pokud bys měl teoreticky výkon rockové hvězdy, mohl bys každé 3 měsíce získávat postupný růst platu.

 • Neomezený růst

  Vždy se snažíme do nových pozic povyšovat spíše naše vlastní zaměstnance a zcela chápeme, že nikdo nesní o tom, že se stane asistentem. Pokud budeš plnit své cíle, neustále pracovat na zlepšování svých schopností a dovedností, a budeš zapadat do naší firemní kultury, budeš mít mnoho příležitostí k povýšení na řídící pozici v prodeji, marketingu nebo managementu.

Doufáme, že s námi zůstaneš na opravdu dlouhou dobu. Pokud to nevyjde, přinejmenším získáš zkušenosti s prodejem zboží vysoké hodnoty, výjimečným online marketingem nebo managementem, které jsou žádané u každého zaměstnavatele.

Jak se přihlásit

Připravili jsme pro Tebe sadu otázek, abychom Tě mohli lépe poznat. Odpovědi posílej společně se svým životopisem. Při vypracování odpovědí se nenech ničím omezovat a neboj se, že by odpovědi byly příliš dlouhé.

 1. Proč bys s námi rád/a pracoval/a?
 2. Proč bychom měli dát přednost Tobě před ostatními?
 3. Máš nějaké zkušenosti s prodejem? - Popiš je prosím.
 4. Ohodnoť se na stupnici 1 - 10, jak jsi na tom s komunikačními schopnostmi, a připoj vysvětlení.

Své odpovědi a životopis pošli na email info@eppi.cz s předmětem Sales Assistant ve společnosti Eppi.cz.