Photo Editor & Graphic Designer v online klenotnictví

Rosteme a náš tým potřebuje další posilu :) Hledáme šikovného kolegu, který podpoří náš kreativní tým a pomůže nám s editací fotek a přípravou grafických podkladů pro náš web, další online marketingové aktivity i tištěné propagační materiály.

Spolupráce by probíhala většinu času externě. Zároveň bychom se s tebou ale rádi průběžně scházeli nejenom při úvodním seznamování, ale i při plánování nových projektů.

Jedná se o práci na částečný úvazek. Množství práce a časovou náročnost bychom domluvili i podle tvých možností. Důležitá je pro nás dlouhodobá spolupráce.

Co přesně bude Tvým úkolem?

  • základní i pokročilá editace produktových fotografií

  • editace dalších fotografií pro web

  • tvorba grafických návrhů pro online propagační materiály

  • příprava grafických podkladů pro tisk (vizitky, letáčky atd.)

Jaké jsou naše požadavky?

Nová posila bude důležitou součástí našeho mladého týmu. Hledáme někoho, kdo mezi nás dobře zapadne a kdo nás dobře doplní nejenom svými schopnostmi, ale co je v malém týmu obzvlášť důležité – i svou osobností :)

Zároveň hledáme někoho, kdo má již prokazatelné zkušenosti s editací fotografií a grafikou a pokročilé znalosti práce se softwarem od Adobe (Photoshop, InDesign, Illustrator). Zkušenost z oblasti e-commerce je velkou výhodou.

V rámci rutinních úkolů oceníme pečlivost a schopnost plnit zadání přesně a včas. V rámci speciálních zadání a projektů ti ale dáme prostor i pro tvoji vlastní kreativitu a pro tvé nápady. Nemělo by ti chybět estetické cítění a smysl pro detail. Při splupráci na dálku je pro nás důležitá i spolehlivá komunikace.

Co nabízíme?

Flexibilní pracovní pozici. Díky práci z domova si budeš moct přizpůsobit pracovní dobu z velké části podle svých potřeb. Pouze občas bude potřeba, abys přišel do naší kanceláře, abychom ti mohli vysvětlit nové věci.

Je pro nás důležité vzdělávání a sdílení znalostí. Rádi tě naučíme nové věci, které bys mohl pro svou práci potřebovat. Zároveň očekáváme, že s námi zůstaneš dlouhodobě. Za to můžeme nabídnout možnost v rámci firmy růst a zapojovat se do nových oblastí a úkolů.

Pokud tě naše nabídka zaujala, pošli svůj životopis a ukázku své práce na email jobs@eppi.cz s předmětem "Photo Editor & Graphic Designer v Eppi". Vybraným kandidátům pak pošleme zadání s několika úkoly, na kterých si otesujteme tvoje schopnosti i kreativitu. Budeme se těšit! :)