Marketing Assistant v klenotnictví Eppi

V klenotnictví Eppi hledáme novou posilu do našeho marketingového týmu. Protože fungujeme převážně online, zaměřujeme se primárně na digitální marketing a vše s ním spojené. Upozorňujeme, že nehledáme kreativce, protože těch máme v týmu až až :) Čti dál, zejména pokud je Ti bližší technická stránka marketingu, čísla, kódy a datová analytika.

Kdo jsme?

Jsme klenotnictví, které prodává šperky jinak. Máme mladý a nadšený tým, který věří ve svůj potenciál a v to, že je možné ve šperkařské oblasti podnikat inovativně a svým originálním způsobem. Naší vizí je rozšiřovat na českém a slovenském trhu novou zkušenost s nakupováním šperků. Důraz klademe na kvalitu, transparentnost, osobní kontakt se zákazníkem a vysoký standard zákaznických služeb.

Jakou pozici nabízíme?

Hledáme šikovného kolegu či kolegyni, který nám pomůže s rozvojem našich marketingových aktivit a svými znalostmi a schopnostmi vhodně doplní náš současný tým. Projektů, se kterými potřebujeme pomoct, je hodně. Hledáme proto někoho, kdo se nebojí tvrdé práce a nezalekne se velkého množství úkolů. Pro nového kolegu máme volný stůl v naší jedinečné a prosluněné kanceláři v samém centru Prahy a práci na plný úvazek. Zároveň je pro nás důležité, abychom našli někoho na dlouhodobou spolupráci.

Co všechno bude Tvým úkolem?

Pracovní náplň rozhodně nebude nudná a stereotypní (alespoň my si to myslíme :)). Plánujeme Tě zapojit do těchto oblastí:

 • SEO (zejména on-page optimalizace) - projekty zaměřené na site speed, mobile SEO
 • CRO - projekty spojené s optimalizací webového obsahu

Podle toho, jaké budou Tvé dosavadní zkušenosti, bude prostor i v rámci dalších oblastí marketingu - E-mail, Content, Social Media, PPC.

V rámci některých úkolů budeš zastávat v podstatě funkci projektového manažera a komunikovat s naším externím týmem, hlavně s naším programátorem a front-end developerem.

Koho přesně hledáme?

Hledáme někoho, kdo má již prokazatelné zkušenosti s výše uvedenými oblastmi online marketingu nejenom teoretické, ale hlavně praktické :)

Ideální kandidát se vyzná v dynamickém a komplexním charakteru online světa a má přehled o nejnovějších trendech a vývoji. Svoje rozhodnutí nezakládá pouze na pocitech a intuici, ale dokáže je podpořit i daty. A zapadne do našeho týmu i svou osobností :)

Velkou výhodou je předchozí působení v oblasti e-commerce.

Jaké konkrétní znalosti bys měl mít?

 • SEO – Tušíš, na jakých principech funguje vyhledávání Googlu a co je to SERP. Umíš pracovat s klíčovými slovy a máš přehled o strategiích pro on-page i off-page SEO.
 • Práce s webem – Víš, co se skrývá za zkratkami HTML, CSS, UX/UI a CRO. Máš zkušenost s WP nebo jiným redakčním systémem. Nezaskočí Tě responzivní webový design a ani zdrojový kód stránky. Dokážeš komunikovat s programátorem a front-end developerem a neztratíš se v technických pojmech.
 • Google Analytics – Máš minimálně základní uživatelskou znalost a vyznáš se v jednotlivých reportech, metrikách i dimenzích. Víš, jaký je rozdíl mezi users a sessions. Umíš pracovat se segmenty. A hlavně všechna čísla dokážeš zpracovat a vyvodit z nich smysluplné závěry.

Je nám jasné, že toho nechceme málo, takže pokud Ti někde chybí praktické zkušenosti, může je nahradit Tvoje nadšení, motivace a schopnost rychle se doučit vše potřebné :)

Jaké schopnosti od Tebe očekáváme?

Odborné znalosti a zkušenosti je třeba doplnit ještě něčím navíc. Čeho si u nás nejvíc ceníme?

 • Samostatnost – Na zadaných úkolech a projektech zvládneš pracovat samostatně bez přílišného vedení a řízení. Jsi sám sobě manažerem.
 • Analytické myšlení a komplexní uvažování – Dokážeš pracovat s různými analytickými nástroji a z čísel vyvodit smysluplné závěry. Na jednotlivé úkoly se nedíváš pouze izolovaně, ale zvládneš domyslet jejich důsledky v širším kontextu.
 • Flexibilita – Nevadí Ti neustále se měnící a rozvíjející prostředí. Změny naopak vítáš a dokážeš se s nimi vypořádat.
 • Pečlivost a smysl pro detail – V řadě případů budeš zodpovědný za finální kontrolu projektů. Žádná chyba by ti neměla uniknout.
 • Systematičnost – Ve svých věcech máš pořádek a pokud jsou domluvená nějaká pravidla a postupy, není pro tebe problém se jimi řídit.
 • Iniciativní přístup – Pokud vidíš, že něco nefunguje, nepřehlížíš to a začneš to řešit. Pokud máš nové nápady, nebojíš se o ně podělit.
 • Nadšení pro práci a pozitivní přístup – Práce Tě baví a užíváš si ji. Problémy řešíš s úsměvem na tváři.
 • Dobré komunikační dovednosti – Komunikace se základem marketingu i týmové spolupráce, takže Tě bude provázet na každém kroku.
 • Znalost anglického jazyka – Část interní komunikace probíhá v angličtině, takže je třeba, abys byl schopný se domluvit jak ústně, tak písemně.

Na co se u nás můžeš těšit?

Jsme velmi pyšní na to, čeho jsme jako tým dosáhli. Ano, očekáváme tvrdou práci, ale zároveň chceme také ve stejné míře odměňovat. Zde jsou některé výhody toho, když s námi budeš pracovat:

 • Neustále vzdělávání se – Hodně se toho naučíš. O špercích, diamantech a drahokamech, prodeji i marketingu, ale hlavně o tom, jak malá společnost poskytuje skvělé služby a produkty svým klientům včas a k jejich naprosté spokojenosti. A Ty budeš nedílnou součástí toho všeho.
 • Konkurenceschopné platové ohodnocení a platový růst – Za svoji práci budeš dobře odměněný a pokud budeme s tvojí prací spokojení, rádi budeme Tvé ohodnocení postupně a pravidelně zvyšovat.
 • Neomezený osobní rozvoj a růst – Díky tomu, že jsme malá, ale dynamicky se rozvíjející a rostoucí společnost, i Ty budeš mít možnost s námi růst a posouvat se dál. Rádi se s Tebou podělíme o všechny naše znalosti a zkušenosti a podpoříme Tě v tom, aby ses mohl dále rozvíjet v těch oblastech, které jsou pro Tebe zásadní.
 • Flexibilní vybírání volna – I když pracujeme naplno, chápeme, že by práce neměla být stavěna nad osobní život, takže jsme celkem flexibilní ohledně občasných dní mimo práci nebo dovolené, když je potřeba :)
 • Skvělý pracovní kolektiv – Staneš se součástí mladého a motivovaného týmu, který si svou práci skutečně užívá. Kromě toho si užíváme i společné páteční večeře a další zábavné team-buildingové akce.
 • Budeš pracovat v samém centru Prahy v nádherné historické budově plné světla, slunce a úžasných výhledů.
 • Dalšími bonusy jsou u nás drobné svačinky v průběhu celého týdne.
 • A samozřejmě nesmíme zapomenout na šperky. Budeš mít možnost vybrat si jedinečné kousky pro sebe nebo pro své blízké.

Jak se přihlásit?

Pokud Tě naše nabídka zaujala a věříš, že jsi tím správným kandidátem, pošli nám své CV a připoj odpovědi na následující otázky. Při vypracování odpovědí se nenech ničím omezovat a neboj se, že by odpovědi byly příliš dlouhé :)

 1. Proč chceš pracovat v oblasti online marketingu?
 2. S jakými oblastmi online marketingu máš nejvíce zkušeností a v čem bys mohl/a být pro náš tým největším přínosem?
 3. S jakými nástroji a software z oblasti online marketing a osobní produktivity máš zkušenosti?
 4. Co považuješ ve své dosavadní pracovní kariéře za největší úspěch?
 5. Co byla pro Tebe zatím ta nejobtížnější věc (kampaň, projekt, úkol) na které jsi pracoval/a a proč?
 6. Máš nějaké zkušenosti z oblasti e-commerce? Pokud ano, popiš je prosím blíže.

Své odpovědi a životopis pošli na e-mail jobs@eppi.cz s předmětem "Marketing Assistant v Eppi".
Vybrané kandidáty pak pozveme do druhého kola na osobní pohovor. Budeme se těšit! :)