Office assistant
ve společnosti Eppi.cz

O společnosti:

Eppi je klenotnictví, které prodává šperky jinak. Máme mladý a nadšený tým, který věří ve svůj potenciál a v to, že to jde dělat lépe. Naší vizí je rozšířit na českém a slovenském trhu novou zkušenost s nakupováním šperků. Důraz klademe na kvalitu, transparentnost a kontakt se zákazníkem. Vzhledem k přirozenému růstu našeho podnikání chceme v současné době rozšířit náš tým, abychom mohli zajistit poskytování výjimečných zákaznických služeb všem našim zákazníkům.

O nabízené pozici:

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici asistenta našeho hlavního produktového manažera, kterému bude pomáhat s běžnými každodenními úkoly. Tvoje typická pracovní náplň bude vypadat následovně:

  • Nošení zásilek na poštu, na celnici nebo na puncovní úřad
  • Vyzvedávání šperků od zlatníků a dodavatelů
  • Vyřizování běžných administrativních úkolů
  • Zadávání zakázek dodavatelům
  • Pomoc s přípravou zásilek pro zákazníky

Jedná se o práci na částečný úvazek a pracovní doba bude do velké míry na vzájemné dohodě. Nejčastěji Tě budeme potřebovat v čase mezi 9 až 14 hodinou, ale může se to měnit podle našich momentálních požadavků. Je potřeba být do velké míry flexibilní. Zároveň ale rádi v rámci možností zohledníme i Tvé časové preference. Můžou být dny, kdy Tvou výpomoc nebudeme potřebovat, ale naopak můžou být i dny, kdy Tě budeme potřebovat víc.

Pokud Tě neláká sedět celý den v kanceláři, jsi aktivní a chceš se aspoň trochu hýbat, tato pozice je pro Tebe ideální. Většina pochůzek bude probíhat v centru Prahy, takže pokud jezdíš na kole, může to být výhoda.

Co získáš:

Neustálé vzdělávání se – Usilujeme o to, abychom v rámci společnosti sdíleli naše znalosti. Získáš přístup k velkému množství informací a znalostí z oblasti šperků, drahých kamenů, výroby produktů, ale i běžné kancelářské administrativy.

Neomezený růst – Vždy se snažíme do nových pozic povyšovat spíše naše vlastní zaměstnance a zcela chápeme, že nikdo nesní o tom, že se stane asistentem. Pokud budeš plnit své cíle, neustále pracovat na zlepšování svých schopností a dovedností a budeš zapadat do naší firemní kultury, budeš mít mnoho příležitostí k povýšení na další pozice.

Co od Tebe požadujeme:

Zodpovědnost – Tvoje práce bude důležitá pro to, abychom mohli všechny zásilky našim zákazníkům doručit včas. Očekáváme proto pečlivý a zodpovědný přístup.

Schopnost řešit problémy – Ne vždy jde vinou vnějších okolností vše tak, jak bychom si představovali. Tvým úkolem bude na takové situace vhodně reagovat a je třeba, abys je byl schopný rychle a operativně vyřešit.

Organizační schopnosti – Jsou dny, kdy je toho potřeba vyřídit opravdu hodně a na různých místech. Je proto potřeba, aby sis dokázal vše dobře naplánovat a rozvrhnout tak, aby byly úkoly hotové včas.

Dobré komunikační schopnosti – Během celého dne se budeš potkávat s velkým množstvím lidí, se kterými bude potřeba jednat. Tvoje vystupování bude zásadní pro to, aby všechny vztahy optimálně fungovaly.

Schopnost pracovat pod stresem – Můžou přijít dny, kdy od Tebe budeme potřebovat vyřídit hodně věcí v co nejkratší době. Je třeba, abys byl na takové situace připravený a byl schopný je zvládat.

Flexibilita – Pracovní doba bude proměnlivá a je třeba reagovat na naše momentální potřeby a požadavky.

V případě zájmu nám pošli své CV na e-mail info@eppi.cz.