Freelance writer ve společnosti Eppi.cz

O společnosti

Eppi je e-commerce butik, který se specializuje na šperky a módní doplňky. Náš tým tvoří několik mladých a nadšených osobností, které se snaží dělat e-commerce tím správným způsobem. Vzhledem k přirozenému růstu našeho podnikání chceme v současné době rozšířit náš tým, abychom mohli zajistit poskytování výjimečných zákaznických služeb všem našim zákazníkům.

O nabízené pozici

Baví tě psát různé texty a články, máš jazykový cit a ovládáš alespoň trochu českou gramatiku? Umíš dobře anglicky a zvládneš přeložit nebo zpracovat anglické podklady? Baví tě navíc oblast módy a šperků? Pak by tě mohla zajímat naše pracovní nabídka!

Naše online klenotnictví hledá novou posilu pro marketingový tým. Co přesně by bylo náplní práce? Na začátku by se jednalo o následující úkoly:

  • psaní PR článků
  • psaní a překládání článků a jiných textů pro naše stránky

Zčásti by se jednalo pouze o překlady, zčásti by šlo o tvůrčí psaní na základě zadaných podkladů. Množství práce by záleželo na našich potřebách, ale i na tvých možnostech a schopnostech. Práce by kromě počátečního zaučení probíhala na dálku z domova, takže si pracovní dobu budeš moct upravit podle svých potřeb. Pokud by tě práce bavila a všichni bychom byli se spoluprací spokojení, časem bychom tě mohli zapojit i do dalších úkolů, které souvisí převážně s oblastí online marketingu.

Jak se přihlásit

Svůj životopis pošli na email info@eppi.cz s předmětem ‘Freelance writer ve společnosti Eppi.cz’.