JIŽ NENÍ AKTUÁLNÍ

Freelance graphic designer v klenotnictví Eppi

Láká tě práce v dynamickém a inovativním prostředí? Pak čti rozhodně dál!

Jakou pozici nabízíme?

Hledáme šikovného kolegu, který podpoří náš kreativní tým a pomůže nám s editací a retuší fotek a přípravou grafických podkladů pro náš web, další online marketingové aktivity i tištěné propagační materiály.

Spolupráce by probíhala externě, takže pracovní doba by byla naprosto flexibilní. Zároveň bychom se s tebou ale rádi občas sešli osobně a to jak při úvodním seznamování, ale i při plánování nových projektů.

Jedná se o práci na částečný úvazek. Množství práce a časovou náročnost bychom domluvili i podle tvých možností. Důležitá je pro nás dlouhodobá spolupráce, nástup je možný ihned.


Tvojí hlavní úlohou bude:

  • Základní i pokročilá editace produktových fotek
  • Editace dalších fotografií pro web
  • Retuš lifestyle portrétů
  • Tvorba grafických návrhů pro online propagační materiály
  • Příprava podkladů pro tisk


Barbora
Budeš pravá ruka naší fotografky Barči. Je to milovnice tance a jógy :).

Co od tebe očekáváme?

Hledáme někoho, kdo má již prokazatelné zkušenosti s editací a retuší fotografií a rozumí si se softwarem od Adobe (především Photoshop, případně i InDesign a Illustrator). Zkušenost z oblasti e-commerce je výhodou.

V rámci rutinních úkolů oceníme pečlivost a schopnost plnit zadání přesně a včas. Rozhodně by ti nemělo chybět estetické cítění a smysl pro detail. Při spolupráci na dálku je pro nás také důležitá i spolehlivá komunikace.

Čím můžeme zaujmout my tebe?

Jsme Eppi, online klenotnictví ze srdce Evropy. Baví nás vytvářet nové trendy v prodeji šperků. Kvalita a transparentnost jsou pro nás samozřejmostí, kterou jsme navíc vyšperkovali osobním přístupem a vysokým standardem zákaznických služeb.

Víme, že úspěch firmy vychází zevnitř. Proto je pro nás důležité také to, s kým spolupracujeme. Kromě jedinečných šperků se můžeme v Eppi pochlubit i stejně jedinečnou partou lidí.

  • Neustálý přísun pracovních výzev
  • Důraz na osobní rozvoj a růst
  • Přátelský kolektiv se skvělým šéfem v čele
  • Fér platové podmínky
  • Týmové obědy a občerstvení v kanceláři

Jak se k nám přihlásit?

Pokud tě naše nabídka zaujala a věříš, že jsi tím správným kandidátem, pošli nám své CV na jobs@eppi.cz, popiš nám své zkušenosti a napiš, co by tě na pozici nejvíce bavilo.

Vybraným kandidátům pošleme úkol k domácímu zpracování. :)

Potřebuješ poradit nebo ses nenašel v nabídce?

Nevadí! Talentovaní a cílevědomí lidé mají u nás místo vždy. Napiš nám, proč bys byl přínosem do našeho týmu, co bys uměl zlepšit na naší stránce a spolu se svým životopisem nám vše pošli na jobs@eppi.cz anebo se ozvi naší milé HR manažerce Míši: