Řazení produktů Zavřít

 • Filtry:
 • Cena

 • Typ

 • Kov

 • Drahokam

 • Stříbrné manžetové knoflíčky s gravírem a černými diamanty MeissaStříbrné manžetové knoflíčky s gravírem a černými diamanty Meissa

   Stříbrné manžetové knoflíčky s gravírem a černými diamanty Meissa

  • Manžetové knoflíčky ze stříbra s gravírem a rubíny Fanny

    Manžetové knoflíčky ze stříbra s gravírem a rubíny Fanny

   • Stříbrné manžetové knoflíčky s gravírem a modrými diamanty Rigel

     Stříbrné manžetové knoflíčky s gravírem a modrými diamanty Rigel

    • Stříbrné manžetové knoflíčky s gravírem a diamanty AaruahStříbrné manžetové knoflíčky s gravírem a diamanty Aaruah

      Stříbrné manžetové knoflíčky s gravírem a diamanty Aaruah

     • Stříbrné manžetové knoflíčky s gravírem a modrými diamanty ValettaStříbrné manžetové knoflíčky s gravírem a modrými diamanty Valetta

       Stříbrné manžetové knoflíčky s gravírem a modrými diamanty Valetta

      • Manžetové knoflíčky ze stříbra s gravírem a diamanty GaynorManžetové knoflíčky ze stříbra s gravírem a diamanty Gaynor

        Manžetové knoflíčky ze stříbra s gravírem a diamanty Gaynor

       • Manžetové knoflíčky ze stříbra s gravírem a modrými diamanty IzaroManžetové knoflíčky ze stříbra s gravírem a modrými diamanty Izaro

         Manžetové knoflíčky ze stříbra s gravírem a modrými diamanty Izaro

        • Stříbrné manžetové knoflíčky s gravírem a diamanty Hadar

          Stříbrné manžetové knoflíčky s gravírem a diamanty Hadar

         • Stříbrné manžetové knoflíčky s gravírem a černými diamanty Janvier

           Stříbrné manžetové knoflíčky s gravírem a černými diamanty Janvier

          • Stříbrné manžetové knoflíčky s černými diamanty Urban

            Stříbrné manžetové knoflíčky s černými diamanty Urban

           • Stříbrné manžetové knoflíčky oválné s černými diamanty Ucello

             Stříbrné manžetové knoflíčky oválné s černými diamanty Ucello

            • Stříbrné manžetové knoflíčky s černými diamanty Osmar

              Stříbrné manžetové knoflíčky s černými diamanty Osmar

             Loading

             Elegantní šperky pro každého muže

             Svět pánských šperků ukrývá elegantní a zajímavé doplňky pro muže, které vkusně doladí jejich osobnost. Kromě obligátních manžetových knoflíčků, které mužské pokolení provází stovky let, pánové podtrhují svoji image i prsteny a kravatovými sponami, které se opět vrací na výsluní. Pojďte objevit luxusní pánské šperky té nejvyšší kvality.

             Manžetové knoflíčky s monogramem nebo diamanty?

             Vrchol mužské elegance vždy představovaly košile s francouzskými manžetami, padnoucí sako a luxusní zlaté manžetové knoflíčky. Právě proto otcové učí své syny, jak nasadit manžetové knoflíčky a jak je správně nosit. I proto tento pánský šperk patří mezi oblíbené dárky k narozeninám i k Vánocům, a to především kousky s monogramem. Mladí muži nejčastěji začínají s nošením stříbrných manžetových knoflíčků. Postupně se však propracovávají k luxusnějším modelů, jako například platinové manžetové knoflíčky. Milovníkům manžetových knoflíčků nikdy nechybí ani speciální pánská šperkovnice či pouzdro, ve kterých mohou mít svoji sbírku bezpečně uloženou.

             Perfektní svatební manžetové knoflíčky pro každého ženicha i svědka

             Na svatbách se pohledy soustředí hlavně na nevěstu, ale i ženich by měl dbát na svůj outfit. A co lépe vyladí oblek mužské poloviny páru než svatební manžetové knoflíčky? Muži často volí cennější zlaté nebo platinové manžetové knoflíčky ozdobené iniciálami. Oblíbené bývají i klasické nebo černé diamanty a drahokamy ve svatebních barvách. Vhodné je i to, aby knoflíčky ladily se šperky nevěsty. Elegantní doplněk obvykle zdobí manžety i ženichova svědka. Naše nabídka precizně zpracovaných manžetových knoflíčků uspokojí i ty nejnáročnější.

             Nadčasové manžetové knoflíčky jako dárek k důležitým chvílím

             Mohou být kulaté, oválné, čtvercové, obdélníkové i nepravidelných tvarů. Podle příležitosti si můžete vybrat typ ušlechtilého kovu i zdobení. Kromě tradičních modelů z našeho webu se soustředíme i na zakázkovou výrobu. Jednoduše si můžete nechat vyrobit manžetové knoflíčky přesně podle své fantazie a návrhu. Vybraný odstín zlata vytvarujeme do požadovaného designu a vygravírujeme motiv, který si budete přát nebo manžetové knoflíčky osadíme perfektně vybroušenými diamanty a drahokamy. Uvidíte, že se jedná o skvělý dárek nejen ke dni otců nebo k pracovnímu úspěchu.

             Pánské kravatové spony jsou opět v kurzu. Už jste si vybrali?

             Škálu pánských šperků v posledních letech opět ozvláštňují kravatové spony a spony na peníze. Jednoduché doplňky, které vznikají z drahých kovů, vlastní každý správný gentleman. Tradiční spony na kravaty, jež pomáhají udržet vázanku na místě za všech okolností, nejčastěji zdobí jediný diamant, případně elegantní gravír. I zde vycházíme zákazníkovi vstříc, takže se na nás můžete bez obav obrátit. Vyzkoušejte doplněk elegánů z první republiky, který zase začíná být trendy. Kapitolu samu o sobě pak představuje tzv. spona na peníze, díky níž snadno udržíte bankovky pohromadě, aniž byste potřebovali peněženku.

             Stylové pánské prsteny jako znak příslušnosti ke klubu nebo firmě. Jdete do toho?

             Také vás nejprve napadnou pánské snubní prsteny? Existují však i další typy prstenů, které muži rádi nosí. K oblíbeným se bezpochyby řadí pečetní prsteny. Ty odjakživa zdůrazňovaly postavení a význam muže ve společnosti. Dnes už pečetní prsteny ze zlata nebo stříbra nenosí pouze příslušníci šlechty, ale nechávají si je na zakázku vyrobit i členové klubů a různých společností. Pánské prsteny s kamenem nebo gravírem odpovídají mužskému vkusu už od nepaměti. Při výběru vždy preferujte materiály nejvyšší jakosti a dokonalé zpracování. Pojďte tedy do toho a pořiďte si s přáteli klubové prsteny, které potvrdí vaše přátelství a vztah k danému sportu.