Vintage a glamour žena

Vintage glamour

Jaká je?

Ona není jen opravdová dáma. Je to téměř šelma! Kam vstoupí, všude se o ní ví. Každý si jí všimne. Není prvoplánově vyzývavá, ale smyslná. Je to typická femme fatale, která nejednoho muže dostane do kolen. Její názory jsou pevné a neměnné. Nenamluví toho příliš, ale často mívá poslední slovo. Při pohledu na ni vidíte dominantní a sebevědomou ženu, která si užívá své ženství se vším všudy. Její outfit, její chůze, její parfém. Všude můžete vidět ten výraz. A její šperky? Vždy jsou sladěné do toho nejmenšího detailu s celou její osobností.

Co má ráda?

Miluje starožistnosti, ale shledává krásu i v nových věcech. Musejí mít ale duši. Ráda chodí do kaváren, kde si určitě objednává sladké capuccino. Večer ji ale najdete v baru. Její prsty budou objímat skleničku cognacu anebo aperitivu či absinthu. Ona totiž miluje výrazné chutě. Je velmi pravděpodobné, že má sběratelské cítění. A možná má doma i kočku. Jsou si tak podobné!

Co nosí?

Nosí sukně, šaty a dává přednost halenkám před tričky. V jejím šatníku najdete smaragdovou, vínovou, purpurovou, černou, rudou, ale i krémovou barvu. Vždy dává přednost výrazným kouskům, které vyjádří její dokonale ženské tvary. Pokud může, nosí svůdné lodičky anebo jakékoliv sexy boty na podpatku. Je-li to možné, její obuv vždy pečlivě ladí s kabelkou. V detailu je totiž síla!

Jaký je její make-up a účes?

Její pleť je spíše bledá. Nerada se opaluje. Ale její oči a rty jsou vždy výrazné. Dává si velký pozor, aby její manikúra vždy pečlivě ladila s rtěnkou. Vlasy má pokaždé upravené do perfektního účesu. Dává přednost dlouhým vlasům před krátkými, jelikož natočit si je může vždycky.