Tradiční a konzervativní žena

Tradiční konzervativní

Jaká je?

Ve svém chování je možná trochu opatrná až rezervovaná a může občas působit staromódně, ale především respektuje sama sebe a své okolí. Je pro ni typické slušné vychování a zdvořilé vystupování a záleží jí na tom, jak na ostatní působí. Je starostlivá a jsou pro ni důležité hodnoty jako rodina a blízké vztahy. Zajímá se o své zdraví a je vyznavačkou zdravého životního stylu se vším, co k němu patří. Je pečlivá a ve svých věcech má vždy pořádek. Má ráda rituály, které ji dodávají pocit jistoty a stability.

Co má ráda?

Nemá ráda žádné výstřednosti a většinou ji neoslovíte nejnovějšími technologickými vymoženostmi. Naopak ocení věci, které dýchají historií, a proto chodí čas od času nakupovat do antikvariátu nebo starožitnictví. Dává přednost papírovým knihám před čtečkou nebo tabletem. Baví ji prohlížet alba se starými fotografiemi, miluje černobílé filmy a možná si i občas pouští vážnou hudbu. Páteční večery nejraději stráví s rodinou a přáteli v domácím prostředí, v baru nebo klubu ji uvidíte jen málokdy. Ve volném čase také ráda vaří a peče.

Co nosí?

V jejím šatníku pravděpodobně nenajdete žádné nejnovější módní výstřelky a pestrobarevné kousky. Její styl oblékání je spíš jednoduchý a praktický. Dává přednost takovému oblečení, které je nadčasové a univerzální. V módě příliš neexperimentuje a pokud našla svůj styl, který jí sedí, je mu věrná. Ráda nosí šaty a sukně a pokud obléká i kalhoty, většinou je doplní elegantní halenkou nebo košilí. Na rameni nosí větší kabelku, do které se pohodlně vejde diář i další nezbytnosti. Další doplňky volí spíše jednoduché, občas svůj outfit oživí barevným šátkem a nejčastěji na ní uvidíte perly nebo šperky s malými kamínky.

Jaký je její make-up a účes?

Její líčení není nijak výrazné, což však neznamená, že by o svůj vzhled nepečovala. Nepouští se však do žádných velkých experimentů a pro běžný den si vystačí s řasenkou a pudrem. Pokud si barví vlasy, tak pouze do přirozených odstínů, a nosí je nejčastěji rozpuštěné nebo stažené do jednoduchého culíku.