Romantická princezna

Romantická princezna

Jaká je?

Romantička věří, že pro každého na světě existuje druhá polovina. A pokud ji najde, věnuje jí vše. Vaše přítelkyně je starostlivá, obětavá, něžná a laskavá. Ve svém životě věří v ideály, možná někdy působí až příliš naivně. Je jako éterická víla, které se občas nechá unést svými sny a představami a pluje si na růžovém obláčku. Díky tomu si ale užívá života a dokáže najít krásu i v maličkostech. Nedopustí křivdu a spravedlnost je pro ni jednou z nejdůležitějších hodnot.

Co má ráda?

Miluje zvířata a přírodu. Pokud si má vybrat, na jaký film se podívá, učitě se rozhodne pro romantickou komedii se šťastným koncem. A určitě si při ní i trochu popláče. Také nepohrdne romantickými písničkami. Zbožňuje své kamarády a blízké, pro které je schopna udělat vše. Zároveň si ale užívá pozornost, kterou jí věnujete, a touží po tom být hýčkaná. V létě ji baví pikniky a západy sluníčka na terase se skleničkou růžového vína, při kterých si zapisuje něco do svého deníčku. Ve váze u ní nejčastěji najdete luční květy nebo růžové pivoňky.

Co nosí?

Jejímu šatníku vládnou něžné pastelové barvy a romantické prvky jako mašličky, volánky nebo květinové motivy. Je stále upravená, i když už nejspíš našla toho pravého prince svých snů. Nejraději nosí šaty a sukně s halenkami, které doplní lodičkami nebo páskovými sandálky, v zimě kozačkami na podpatku. V jeansech nebo jiných kalhotách ji potkáte jen málokdy, pokud vůbec. Nemá v oblibě vyzývavé oblečení a ani mnoho tmavých barev. Šperky volí spíše decentní a v její šperkovnici jistě nechybí perly.

Jaký je její make-up a účes?

Líčí se pouze velmi decentně a jemně, na prvním místě je u ní přirozenost. Nemůžou jí ale chybět perleťové oční stíny, růžová líčka a řasenka. Rty si ráda přetře nevýrazným leskem nebo rtěnkou v něžných růžových tónech. Nehty má stále upravené a nalakované nejčastěji v pastelových barvách. O své vlasy se pečlivě stará a často si zaplétá copy nebo si vlasy jemně natočí. V létě se ráda ozdobí květinovým věnečkem