Extravagantní žena

Extravagantní

Jaká je?

V davu ji nelze přehlédnout, protože svým vzhledem i vystupováním vyčnívá nad ostatními. Je ráda středem pozornosti a užívá si obdivné pohledy svého okolí. Používá výrazná gesta, která na někoho můžou působit možná až příliš okázale. Má ráda dramatické situace, ve kterých může nechat vyniknout své herecké sklony. Je veselá a přátelská a užívá si naplno života. Svým smíchem vždy zaplní celou místnost. Nemá ráda stereotyp, a tak se po jejím boku jistě nenudíte.

Co má ráda?

Je milovnicí všeho originálního, neobvyklého a výstředního. Má silné estetické cítění a ráda se obklopuje hezkými věcmi. S oblibou nakupuje designové kousky, kterými vybavuje vaši domácnost. Ráda zkouší nové věci, ať už se jedná o restaurace, kavárny nebo místa, kam jezdíte na dovolenou. Pro vaše přátele organizuje velkolepé party a užívá si roli hostitelky. O všech akcích a novinkách se nezapomíná dělit prostřednictvím fotek a komentářů na sociálních sítích.

Co nosí?

Její oblečení je opravdu pestré. Nebojí se barev, neobvyklých vzorů ani zajímavých střihů. Sleduje nejnovější trendy a inspiruje se u módních návrhářů, ale zároveň má svůj jedinečný a nenapodobitelný styl. V oblékání hodně experimentuje a málokdy ji potkáte v tom stejném podruhé. Nosí to, na co by většina ostatních nenašla odvahu. Své outfity také ráda doplní výraznějšími šperky a v její šperkovnici jistě najdete masivní statement náhrdelníky a další originální a výrazné kousky.

Jaký je její make-up a účes?

I v líčení ráda experimentuje a využívá hodně barev. Často ji můžete potkat s výraznými stíny, nebo naopak s rudou rtěnkou. Ve stejných tónech pak doplní i lak na nehty. Účesy hodně střídá a nebojí se nových věcí. Už vás nejspíš nepřekvapí, pokud jednou přijde domů s růžovými proužky a příště zase s drdolem zdobeným živým květem.