Elegantní a minimalistická žena

Elegantní minimalistická

Jaká je?

Je půvabná a nechybí jí sebedůvěra. Je si dobře vědomá své hodnoty a toho, kdo je. Svým vystupováním působí sofistikovaně a sebejistě, i když i ona může být uvnitř zranitelná. Dokáže se přizpůsobit jakékoli situaci a vždy přesně ví, co se od ní v danou chvíli očekává. Na všechny lidi ve svém okolí je vždy milá bez ohledu na to, jestli je má ráda nebo ne. Dokáže ovládat své emoce a zachovat klid i při konfliktních a těžkých situacích. Je rozvážná a skromná a nechybí jí pokora.

Co má ráda?

Ve všem má ráda jednoduchost a účelnost, ať už se to týká toho, co dělá nebo co nakupuje. Ve volném čase si ráda přečte knihu, díky které obohatí své znalosti. Pokud vybírá, na co půjde do kina, zvolí nejčastěji dokumentární nebo nezávislý film. V domácnosti, kterou zařizuje, najdete především jednoduché linie a základní barvy, které důmyslně doplní něčím výraznějším. Nemá ráda přeplněné prostory a velké množství dekorací a vše má vždy pečlivě srovnané a uspořádané.

Co nosí?

Obléká se decentně a přiměřeně podle toho, co si daná situace žádá. Nikdy se jí nestane to, že by na nějakou událost přišla nevhodně oblečená. Její šatník není nijak veliký, vystačí si s tím nejnutnějším a nemá potřebu se svým oblečením předvádět, v čemž tkví její skutečný půvab. Dává přednost jednoduchým, nadčasovým kouskům, které nejsou na první pohled ničím výjimečné. Vítězí u ní kvalita nad kvantitou a vybírá si oblečení, které jí díky kvalitním materiálům vydrží nejen na jednu sezónu. V jejím oblékání převládají spíše tmavší barvy doplněné neutrální bílou nebo béžovou. Své outfity doplní elegantními hodinkami a decentními šperky.

Jaký je její make-up a účes?

Je vždy pečlivě upravená a volí nejčastěji jednoduchý a ne příliš výrazný styl. Jako správná dáma se ale vždy přizpůsobí tomu, co daná situace vyžaduje. Pokud tedy vyrazí na ples, zvolí naopak slavnostní líčení. V první řadě se ale řídí zásadou, že méně je více. Přes den nosí vlasy vyčesané do hladkého culíku, na večer volí jednoduchý drdol.