Chic a hipster žena

Chic hipster

Jaká je?

Na první pohled působí nedostupně. Všechno a všechny má přečtené. Je velmi nezávislá a ve všem, co dělá, je sebejistá. Zajímá se o všechno nové, navštěvuje vernisáže současného umění, nově otevřené podniky a moc ráda všechny tyto poznatky sdílí na sociálních sítích. Její instagramový profil má zajímavý obsah a na všechny fotky používá stejný filtr. Má ráda čisté linie. Něco jako architekti a designeři. Ráda se učí novým věcem, ale zároveň nechce zatracovat všechno staré. Jako první ví, co je teď nejvíce aktuální.

Co má ráda?

Určitě si dá ráda avokádový toast s chia semínky a sklenici s flat white v místním nově otevřeném espresso baru. Záleží jí na kvalitě, čerstvosti. A tak trochu i na lidech, kteří do daného podniku chodí. Na svět se často dívá skrze prisma nějakého objektivu. Moc ráda fotí - ať už zrcadlovkou, analogem anebo telefonem. Miluje artová kina, hudební festivaly, galerie současného umění, ale také toulky přírodou. Je velmi pravděpodobné, že má i svůj blog, kde všechny tyto prožitky sdílí.

Co nosí?

V jejím šatníku najdete vcelku striktní monochromatismus. Střídá se zde černá s šedou, bílá s nude barvou a zase dokola. Možná zde naleznete ještě akcenty stříbrné, ale více barev už nejspíš ne. Nemá ráda, když se má v módě někam škatulkovat, je přeci tak nezařaditelná! Určitě jste ji ale už potkali v černých skinny jeansech, bílém triču a černých sneakers s bílou podrážkou. Ne? Tak možná to bylo v bílé košili s uplým límečkem, černých skinny jeansech a černých sneakers s bílou podrážkou! Také ne? Tak možná to bylo v těch šedých šatech rovného střihu, ale ty botasky měla určitě na sobě! A místo kabelky měla menší batoh. Možná větší, ale zaručeně od nějakého lokálního designera. Moc si nepotrpí na přezdobenosti.

Jaký je její make-up a účes?

Nejčastěji používá jen pudr a jemně si vykreslí růžová líčka. Řasenka jí skvěle vystačí, nic víc nepotřebuje. Trochu si orámuje oči černou linkou, když se chystá na vernisáž anebo v pátek do klubu.