Váš přítel je i náš přítel

Vyplatí se nás doporučit!

Nakoupili jste u nás šperk a byli jste s nákupem spokojení? Doporučte nás dál svým známým, kteří nás ještě neznají! Pokud si u nás také něco vyberou, požádejte je, aby při nákupu do poznámky vyplnili, že u nás nakupují na vaše doporučení. Vy potom dostanete kupón na nákup našich šperků v hodnodě 10 % z částky, kterou u nás utratili vaši přátelé! Ten pak můžete využít při jednom ze svých dalších nákupů v našem klenotnictví.

Jak to funguje ?

1
Nakupte
v našem klenotnictví
2
Doporučte
nás svým známým
3
Získejte kupón
na 10 % z jejich nákupu
4
Využijte
ho při svém dalším nákupu

Klára zbožňuje šperky a ráda u nás nakupuje. O našem klenotnictví řekla své kamarádce Martině, která se bude vdávat. Martina a její snoubenec se rozhodli, že si u náš pořídí nádherné snubní prsteny, jejichž celková cena je 40 000 Kč. Při nákupu v pokladně Martina vyplní do poznámky, že se o našem klenotnictví dozvěděla od Kláry. My její objednávku zpracujeme a po přijetí platby získá Klára kupón ve výši 4 000 Kč, který u nás může utratit, za co bude chtít!

Řekněte svým známým, ať vaše jméno vyplní při nákupu u nás v pokladně. Kolikrát nás doporučíte a vaši známí nám o tom řeknou, tolikrát máte možnost získat další koruny na svoje konto! U nás je pak můžete využít při nákupu jakéhokoli šperku.
Pozor! Je důležité, aby vaši přátelé při nákupu uvedli celé vaše jméno jako toho, kdo nás doporučil. Tak vás budeme moct snadno najít a vy budete moct svou slevu využít.
Tento program můžete využít pouze v případě, že už jste u nás nakoupili a stali jste se našimi zákazníky. Vaši známí u nás naopak musí nakupovat úplně poprvé.