Lak na nehty
k zásnubnímu prstenu
Jak zkombinovat lak na nehty se zásnubním prstenem

Jak zkombinovat lak na nehty se zásnubním prstenem

Konečně jste od svého vyvoleného dostala zásnubní prstýnek, nebo máte tušení, že se vás chystá konečně požádat o ruku? Tak je nejlepší příležitost vyzkoušet si novou manikúru!


Samozřejmě, že se zásnubami a blížící se svatbou jsou spojeny důležitější aktivity a úkoly, které bude potřeba zařídit. Na druhou stranu právě v tomto období stresu a shonu je dobré udělat si chvilku jen pro sebe a trochu rozhýčkat své prstíky. Navíc se budete chtít určitě se svým zásnubním prstýnkem pochlubit, takže manikúru nepodceňte. A pokud vyberete ten správný lak na nehty, zásnubní prstýnek ještě více vynikne!

Aby se prstýnek na fotografiích ukázal v tom nejlepším světle, je dobré zvolit typy a barvy laků, které podtrhnou lesk a jiskru diamantů nebo drahokamů a budou barevně ladit s typem drahého kovu. Jedině tak s novým prstýnkem skutečně oslníte. Proto jsme pro vás sestavili pár tipů.

Jemné růžové tóny

S jemnými růžovými nebo krémovými barvami se určitě nespletete. Pokud vaši ruku zdobí výrazně barevný kroužek, například zásnubní prsten s rubínem či zásnubní prsten s turmalínem, nebo netradiční tvar či brus kamínku, můžete vsadit na jistotu v podobě bezbarvého laku. Tyto jemné odstíny a barvy totiž nebudou přebíjet krásný barevný nebo netradiční prsten a naopak mu pomohou vyniknout.

Vyzkoušejte si tedy pár takových jemných odstínů a vyberte si ten, který se bude nejlépe hodit k vašemu outfitu nebo k typu a odstínu vaší pleti. Pokud chcete vybrat přeci jenom něco netradičního z jemných krémových laků, zkuste třeba laky v barvách jemné levandulové nebo třeba laky na nehty s jemnými třpytkami.

Ohnivá červená

Pro tradiční jemné šperky s drobnými diamanty, jako jsou zásnubní prsteny ve stylu solitér nebo zásnubní prsteny se třemi kameny, se hodí výrazné laky na nehty. Zvolit tedy můžete třešňově nebo jahodově červenou, která je stálicí ve světě barevných laků. Jemnému zásnubnímu prstýnku navíc dodá ten správný šmrc a lesk. I tradiční výraznou červenou můžete oživit v podobě fuchsiové nebo purpurové, které zásnubní prstýnek doslova rozzáří.

Svěží bílá

Zásnubní prstýnky s postranními kameny, ať už čirými nebo barevnými, zjemní hladká bílá barva, která navíc vypadá elegantně a nadčasově. Tento lak lze také snadno kombinovat s jakýmkoliv oblečením a je vhodný pro jakoukoli příležitost. Odvážnější z vás mohou vyzkoušet i moderní mentolovou, kterou naopak prstýnek s blyštivými diamanty více rozveselíte a omladíte.

Tajemná fialová

Majestátního a mystického vzhledu docílíte výraznou temnou fialovou, se kterou bude váš zásnubní prstýnek vypadat jako stvořený pro královnu. Tuto barvu si oblíbily i holywoodské hvězdy, protože kombinace jemného prstýnku a temné fialové vyvolává skutečně dramatický dojem. Kromě šperků s diamanty fialová perfektně doplní také prsteny s morganitem či zásnubní prsteny s perlou. A pokud chcete jít ještě dál, zvolte určitě lak barvy tmavého indiga, které se hodí ke všem tvarům i velikostem prstýnků.


Ať už však zvolíte jakoukoli barvu nebo další doplňky ke svému zásnubnímu prstýnku, důležité je především to, že vám vaše milovaná osoba touží udělat radost, kterou vyjádřila právě pomocí tohoto jedinečného šperku vyjadřujícho ty nejupřímnější city!