Šperky pro Emmy

Každý může zazářit

Šperky pro Emmy

Jak vybrat šperky pro Emmy?

Můžete se to stát i vám! Otevřete záhadnou obálku a zjistíte, že vám právě přišla pozvánka na Emmy! Co dodat? Snad jen to, že blahopřejeme! Bohužel, či naopak bohudík, spolu s tím začíná i souboj s časem, abyste se dokázala upravit, zvolit vhodné oblečení, a především vybrat ty správné doplňky - šperky. Je totiž zřejmé, že pouze s ohromujícím šperkem budete na červeném koberci za hvězdu.


Pravděpodobně nebude překvapením, že hvězdy světového formátu mají spolehlivý systém výběru šperků. My se mu nyní podíváme na zoubek, protože učit se od zkušenějších se vyplatí.

Jako první se sejděte se svým kadeřníkem, se kterým během vymýšlení účesu, který nejlépe podtrhne vaší krásu, projděte všechny módní časopisy s jediným cílem – najít šperk, který bude minimálně stejně okouzlující jako vy! Zvolíte decentní klasiku, nebo naopak vsadíte na nevšední jedinečnost a výraznost? Šperk volte rozvážně, protože ten i beze slov bude popisovat vás samotnou.

„Mise splněna“, proletí vám hlavou při nalezení toho pravého šperku, který vám dodá jiskru. Nyní je proto potřeba kontaktovat společnost, která šperkem disponuje. Můžete si zajistit také návštěvu showroomu, ale jelikož se dostáváte mezi elitu, známé osobnosti, pravděpodobně na to nebudete mít čas. Transport šperku s ostrahou to ale samozřejmě jistí.

Jelikož se jedná o drahou záležitost, formalitám a podpisům právních dokumentů se rozhodně nevyhnete. Je to opravdu tak, ani star jako vy se těmto věcem nevyhnou. Každopádně nezoufejte, protože jediná myšlenka na to, jak se s takovým skvostem na šíji budete na titulních stranách vyjímat, vám hned zlepší náladu a vykouzlí úsměv na rtech.

A ejhle! De facto přes noc jste se stala senzací, po které všichni prahnou! Status quo se změnil a jednotliví návrháři sami kontaktují vašeho stylistu s návrhem spolupráce. Věhlasné značky jsou nyní ochotny zaplatit vám za to, že budete nosit a prezentovat jejich šperky. Fotografie zachycující vás s takto originálními a drahými kousky pak využijí jako vynikající marketingový tah. Fotografie se budou rychlostí blesku šířit pomocí tiskových zpráv i sociálních sítí. Za to vše vám také hodlají náležitě zaplatit, ještě aby ne, protože když hvězda vašeho formátu bude prezentovat jejich jedinečné kousky, je to ta nejlepší reklama. Neváháte proto a souhlasíte.

Není pochyb o tom, že čím déle na sobě tyto jedinečné kousky budete mít, tím více je budete také milovat. Nadšení návrhářů se odrazí v nabídnuté speciální ceně přímo pro vás. Je zřejmé, že prezentace pomocí celebrity zvýší povědomí o značce, což se projeví ve zvýšeném zájmu o produkty a vyšších prodejích. Ne každý si však může dovolit investovat do šperků tak ohromné částky, tudíž budou představeny také verze pro průměrného spotřebitele. Co víc si přát?

Nemusí jít přímo o procházku po červeném koberci, či převzetí tak významné ceny. To, co se zde snažíme říci, je fakt, že i když se nejedná přímo o slavnostní předávání cen Emmy, žena zažívá krásné a jedinečné momenty svého života každý den. A právě správné šperky, které během těchto momentů bude mít na sobě, se pro ni stanou něčím výjimečným a jedinečným. Stanou se kouskem jí samotné.

článek převzatý a přeložený z webu 4csblog.gia.edu