Certifikované investiční diamanty za výhodné ceny

Investice do diamantů je celosvětovým fenoménem! Neinvestujte do zlata či drahých kovů, budoucnost se ukrývá v diamantech!


Investujte do diamantů až o 30 % levněji! U nás ušetříte jako nikde jinde v Česku

Investiční diamanty jsou dnes už takřka módním trendem a to zejména proto, že diamanty jsou již dlouhodobě považovány za skutečně bezpečnou investici s výjimečnou návratností. V několika stručných bodech vám vysvětlíme, proč byste se určitě měli rozhodnout pro diamantovou investici a také proč by to mělo být právě u nás.

Každý diamant zakoupen na Eppi.cz je také investičním diamantem!

Diamantová „věda“ se vám na první pohled může zdát složitá, ale opak je pravdou. Pokud byste nějakému pojmu nerozuměli, podívejte se do Slovníku diamantového investora. Pokud byste odpovědi na své otázky neuměli najít, klidně nám napište!

1. U nás nakupujete až o 30 % levněji

Diamanty nakupujeme přímo od jejich výrobců (brusičů), zejména díky tomu vám je můžeme nabídnout za cenu, která je o 15-30 % nižší než ceny rapaportové. Na ceně diamantů se odráží i to, že působíme na trhu jako online obchod, a tedy nemáme tak vysoké režijní náklady jako kamenné obchody. Naše fixní náklady jsou skutečně na minimu.

2. Celosvětový Rapaport ceník diamantů

K diamantu vám dodáme i oficiální rapaportový ceník diamantů, který popisuje ceny diamantů po celém světě. Právě od těchto cen se pak odvíjejí i ceny v kamenných obchodech - obchodníci je dodržovat nemusí a proto jsou u nich mnohem vyšší. Celosvětový ceník diamantů vám jednoznačně dosvědčí, že naše ceny jsou nižší než ty rapaportové.

Chci se podívat na rapaportovou diamantovou zprávu »

3. Spolupracujeme s těmi nejlepšími dodavateli

Naše diamanty posuzují společnosti GIA, IGI, ČGL a ke každému kameni tedy máme jejich top certifikáty, které jsou známé po celém světě a jsou důkazem nejvyšší kvality a pravosti diamantů. Každý diamant je dodáván s certifikátem a laserovou inskripcí. Máte tak skutečně jistotu, že zakoupený diamant patří k danému certifikátu.

4. Bezplatné konzultace a poradenský servis

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Poskytujeme profesionální poradenský servis, v rámci kterého vám nestranný gemologický poradce vysvětlí kompletní problematiku diamantů a investiční poradce vám zase poradí, jak vhodně a efektivně investovat. Prokonzultujeme s vámi vaše možnosti a nabídneme vám to nejlepší řešení. Konzultace probíhají telefonicky, emailem, prostřednictvím live chatu a moc rádi si s vámi domluvíme i osobní setkání.

5. Nakupujte bezpečně

Naše společnost je držitelem certifikátu SAEC - Bezpečný nákup, který garantuje bezpečný a bezproblémový nákup. V rámci ČR vám diamanty po vzájemné dohodě doručíme kdekoliv a kdykoliv, samozřejmě do vlastních rukou. Zajistíme vám pojištěnou dopravu prostřednictvím Soukromé bezpečnostní služby, díky čemuž je prodej pro obě strany jednodušší a zejména bezpečný.

Konzultace

Napište nám svůj požadavek ještě dnes a získejte Rapaport ceník v hodnotě 5 000 Kč zdarma!

* povinné položky