5 top trendů mezi šperky v roce 2019

trendy šperky 2019

S novým rokem přichází i nové módní trendy. A samozřejmě nesmí být opomenut ani svět šperků! Pojďte se s námi podívat, které typy klenotů budou hrát v roce 2019 prim a neměly by tak chybět ve vaší garderobě. Přehlídková mola představila kousky, nad nimiž se někdy až tají dech. A některé jim podobné dokonce naleznete i v naší nabídce! To nás velmi těší, neboť i my jdeme rádi s dobou. Držte si klobouky, šperková jízda rokem 2019 začíná!

 

Výrazné kruhové náušnice

kruhové náušnice

Nový rok bude oproti předchozím letům ve znamení výrazných statement šperků. Do kurzu se proto opět vrací i kruhové náušnice. A pozor, žádné mini kroužky, ale opravdu pořádné kruhy!

Kruhové náušnice získaly na popularitě především v 90. letech 20. století. A právě teď nastal ten nejlepší čas je mezi šperkařské trendy vrátit. No řekněte sami, jsou neodolatelné, že?

výrazné náušnice

 

Stackable prsteny

vrstvení prstenů

Další vlna šperků v duchu čím více, tím lépe se skrývá za stackable prsteny. Kouzlo tohoto trendu tkví v drobných prstenech, které na svých prstech vrstvíte podle nálady. Mohou být bohatě zdobené, jako například eternity prsteny, anebo jemné s jedním drahokamem, třeba v bezel stylu.

V poslední době je nejznámější propagátorkou tohoto trendu Meghan, žena prince Harryho. I my se můžeme pochlubit několika úžasnými modely, z kterých vám budou oči přecházet!

stackable prsteny

 

Nebeské motivy

šperky s nočními motivy

Šperky s tímto motivem se na nás už nějaký ten pátek vynořují ze všech koutů a ani v roce 2019 tomu nebude jinak. Připravte se na záplavu hvězd, měsíců, sluncí i dalších nebeských těles třpytících se stejně jako hvězdičky na nebi. Rovněž si nenechte ujít osazování diamantů do větších ploch ve stylu hvězdné oblohy nebo speciální klenoty s motivy zvěrokruhu. Protože záliba v astro záležitostech přeci s nebesy souvisí! Máme pro ně dokonce speciální kategorii, ve které najdete všechny šperky podle znamení zvěrokruhu pěkně pohromadě.

A věřte, že tento „dreamy look“ nebude slušet jenom nenapravitelným snílkům. To vám garantujeme!

nebeské motivy

 

Nebroušené drahokamy

surové diamanty

Z tohoto trendu máme velkou radost, jelikož už pár týdnů pracujeme na rozšíření naší kolekce s nebroušenými a speciálními salt and pepper diamanty. Ne všechny jsou sice doslova v surovém stavu, ale oproti klasickým čirým diamantům jsou rozhodně velkou dekadencí.

Tyto kameny jsou zdárným důkazem toho, že ne všechno dokonalé musí být zároveň také tím nejkrásnějším. Krásu můžeme hledat všude kolem nás, klidně i v drahokamech, které nejsou opracované. Není-liž pravda?

surové drahokamy

 

Rozkvetlá zahrada

šperky s motivy květin

Ženy květiny milují a čím je jich více, tím lépe. To si pamatujte! Florální motivy tedy ve světě klenotů vítáme všemi deseti a už se těšíme, až s našimi šperky rozkvetete nejen na jaře.

Tyhle květinky navíc mají jednu nespornou výhodu – nemusíte si dělat starost s jejich zaléváním, nikdy vám totiž neuvadnou!

florální motivy

 

Rok 2019 se tak ve světě šperků ponese ve stylu pompéznosti, asymetrie a vrstvení – zkrátka čím více, tím lépe. Důležité bude ukázat, jak umíte okázalé šperky nosit. Nebudou chybět drahokamové skvosty ani pestré barvy. Zkrátka vše, co naleznete i u nás. ♥

A který trend zaujal nejvíce vás? Napište nám do komentářů!

Také by se vám mohlo líbit

2 komentáře

 • Reply
  Jana
  08/01/2019 at 19:14

  Vše moc krásné a nápadité 😊.

  Díky..

  • Reply
   Bára R.
   09/01/2019 at 8:37

   Moc děkujeme! Jsme rádi, že článek zaujal. ♥

  Nechte nám tu svoji odpověď