5 novinek, se kterými na Valentýna oslníte

Valentýnské dárky

Než jsme se stačili vzpamatovat z Vánoc, je tu únor a s ním i svátek zamilovaných. Rozhodně jsme nezaháleli a naši nabídku šperků obohatili o nové přírůstky, se kterými na Valentýna zazáříte. Co jiného také darovat než krásný šperk 🙂 Nechte se inspirovat našimi tipy na valentýnské dárky a vyberte své drahé originální kousek.

Něco pro romantičky

Přívěsek ametystový motýl

Něžný motiv motýlka a srdce potěší hlavně romantické duše

 

Topazové srdce s ametystovým motýlkem Wesly – něžná kombinace jako stvořená pro něžné ženy. Přívěsek je osázen přírodními bílými topazy, které jsou skvělou alternativou dražších diamantů. Fialový ametystový motýlek pak na bílých topazech krásně vynikne. Při výběru šperku nezapomeňte přihlédnout také k léčivým účinkům drahokamů. Ametyst například přináší své nositelce klid, rovnováhu a trpělivost. Zároveň je drahokamem února a tudíž výborným dárkem pro ženy narozené v tomto měsíci.

Modrá asymetrie

Přívěsek topazy

Modrá je dobrá – a v tomto přívěsku hned třikrát!

 

Budeme se opakovat, ale modrá je vaší oblíbenou barvou 🙂 Co pro tentokrát vyzkoušet modré topazy v asymetrickém přívěsku Jace? Nápaditý kousek potěší milovnice všech odstínů této studené barvy. V náhrdelníku se totiž snoubí rovnou tři odstíny modré, a to švýcarská, londýnská a ledová.

Prsten jako od jezerní královny

Claddagh prsten

Claddagh prsten v sobě ukrývá tajuplnou symboliku

 

Pokud náhrdelníky nejsou vašimi favority, vyzkoušejte prsteny. A když už se rozhodnete pro prsteny, nezapomeňte se podívat na nápaditý model Yael osazený akvamarínem. Prstýnek v sobě navíc skrývá hlubší symboliku. Dvě ruce držící srdce jsou starodávným motivem prstenů, který již od 18. století vyráběli Irové. Jedná se o tzv. Claddagh prsten představující spojení lásky, přátelství a loajality. Dokonalý valentýnský dárek, nemyslíte ? 🙂

Je to srdce, není to srdce

Náušnice 2 v 1 srdce

Tyto trendy náušnice můžete nosit na dva způsoby

 

Motiv srdce k Valentýnu neodmyslitelně patří, souhlasíte? Potom náušnice Arral ze žlutého zlata ve tvaru srdce jsou to, co hledáte. Nejedná se ale o ledajaké náušnice, nýbrž o velmi zajímavě řešený model, který dámám nabízí hned dvě možností, jak je nosit. Zlatá srdíčka se totiž dají odepnout a z původních náušnic tak získáte zlaté kolečko, kterým doplníte jakýkoli outfit.

Smaragdy pro sebevědomé ženy

Přívěsek smaragd

Nadčasový kousek pro ty, kdo sladké romantice příliš neholdují

 

Na závěr jsme si pro vás nechali skutečnou lahůdku. Naši sbírku náhrdelníků rozšířil nadčasový smaragdový kousek zajímavého brusu. Okatý přívěsek bude obdivovat každý, kdo ho uvidí. Jak by taky ne. Mystická zelená barva smaragdu přitahuje pozornost a podtrhuje nezávislost žen. Pánové, pokud hledá dárek pro sebevědomou ženu, náhrdelník Enny je jasnou volbou.

Zaujaly vás naše novinky? Víte už, čím potěšíte své drahé polovičky?

Také by se vám mohlo líbit

Zatím žádné komentáře

Nechte nám tu svoji odpověď