Jaký byl rok 2018 v Eppi?

rok 2018 v Eppi

Žádost o napsání tohoto příspěvku mě moc potěšila. I když se snažím hledět většinu času kupředu, krátké zastavení a reflexe jsou důležitou součástí pracovního i osobního života, na které bychom neměli zapomínat. Zejména pokud je ohlédnutí zpět plné pozitivních emocí a úsměvů. 🙂

Z nového roku sice už za sebou máme více než měsíc a letošní článek přichází trochu později než ty předchozí (pro připomenutí – rok 2016 a 2017), po obsahové stránce ale rozhodně nezaostává. Naopak!

Loňský rok byl pro nás opět ve znamení růstu a změn. Rozhodně se nenudíme a o novinky u nás není nouze. Pokud nás pravidelně sledujete, jistě víte. 🙂 Nebylo to pořád jenom růžové a někdy si připadáme jako na pořádně členité horské dráze. Důležité však je, že i přes krátkou (a někdy i poměrně strmou) jízdu dolů vždy pokračujeme – jako tým i jako jedinci – kupředu a míříme výš a výš. 🙂

Dost už ale bylo obecných řečí. Pojďme se podívat na to, co konkrétně se v našem eppickém světě odehrálo.

Nové šperky na vlně minimalismu a nebroušených diamantů

Třpytivých potěšení a radostí není nikdy dost. V průběhu celého roku jsme pro vás ve spolupráci s našimi šikovnými zlatníky vytvářeli nové designy a rozšiřovali naši nabídku, abyste v ní našli jedinečné a originální kousky pro každou příležitost.

Všechny snoubence jistě potěší nové kategorie snubních prstenů. Kromě klasických jednoduchých modelů u nás najdete i prsteny ve vintage stylu či eternity zdobené diamanty. Na své si přijdou milovníci netradičních kousků i vyznavači minimalismu.

Pro malé parádnice (a jejich rodiče) jsme přidali celou kategorii s dětskými náušnicemi. Za zmínku dále stojí například přívěsky a náramky s gravírem znamení zvěrokruhu. Velké množství přírůstků pak zaznamenala naše kategorie s minimalistickými fashion šperky, kde vám nabízíme jednoduché a nadčasové kousky. Ty skvěle doladí pracovní outfit, ale neudělají vám ostudu ani při výjimečných a slavnostních příležitostech. Poctivě otestováno a vyzkoušeno!

Kromě toho pro vás objevujeme i nové materiály a můžeme se pochlubit například zásnubními prsteny s moissanitem, minimalistickými šperky se salt’n’pepper a nebroušenými diamanty nebo snubními prsteny zdobenými černým ruténiem.

Novinkou jsou také rozkošné šperkovnice a cestovní pouzdra na šperky. Zatím si je můžete přidat do své objednávky ke šperku. Už brzy vám je ale nabídneme i jako samostatné produkty.

A nesmíme zapomenout ani na přáníčka. Díky spolupráci s Chaukiss vznikly tři jedinečné designy na míru přímo pro nás. I ty si můžete přidat do balíčku a jejich prostřednictvím tak předat svým nejbližším milý a láskyplný vzkaz, ať už se jedná o narozeninové přání, gratulaci k narození potomka či k promoci.

Web v novém a přehlednějším kabátku

Nikdy nekončící je i proces vylaďování našich webových stránek tak, aby pro vás byly co nejpřehlednější a uživatelsky příjemné. Vyšperkovali jsme naše hlavní menu. Při výběru zásnubních i snubních prstenů a přívěsků vám dále pomůžou nové kategorie. Vybírat můžete podle stylu, materiálu nebo svého rozpočtu. A to není vše, už brzy budou hotové i nové kategorie náušnic a prstenů. Máte se rozhodně na co těšit. 🙂

Další vylepšovák najdete na stránce přímo u konkrétních produktů. Pokud vás zaujme nějaký model šperku, ale máte zájem o jiný drahokam, rovnou vidíte, z čeho můžete vybírat. Pokukujete například po našem bestselleru, kterým je přívěsek ve tvaru srdce s matkou a dítětem? Snadno zjistíte, že je u nás ve zlatě k dispozici hned s 10 různými drahokamy. Není mezi nimi váš favorit? Nevadí. Pořád je tu možnost výroby šperku na míru, kde jsou naše možnosti neomezené!

Větší tým si žádá větší prostory

Začátek roku jsme v pražské kanceláři zahájili se 14 členy týmu. Na některých pozicích proběhly výměny, některé nové pozice přibyly. Sečteno a podtrženo, na konci roku už nás bylo v kanceláři 23. A to nepočítáme externisty. Skoro ani nestíháme aktualizovat stránku s naším týmem. 🙂

Všechny nováčky ještě jednou vítáme a máme radost, že jsme se navzájem našli. 🙂 Skvělý tým je základem úspěchu a vážíme si toho, že můžeme pracovat s podobně naladěnými lidmi, kteří jsou pro nás nejenom kolegy, ale i kamarády. Všem patří jedno velké díky!

Eppi tým

Větší tým si také žádá větší kancelář. Naštěstí nás (zatím) nečekalo stěhování do úplně jiných prostor. Jen jsme ke konci roku přidali dvě nové místnosti. Jednu jsme před Vánocemi proměnili v Santovu dílnu a za pomoci skoro celého týmu jsme v ní připravovali balíčky k odeslání. Tu druhou postupně upravujeme na #happyroom, kam můžeme během dne uniknout ruchu open space, vychutnat si tu oběd, dobít energii, podpořit svoji kreativitu nebo zabrainstormovat nad novým projektem.

Stěhování nás ale přeci jen úplně neminulo. Vynahradili jsme si to na Slovensku. V Bratislavě jsme na začátku července otevřeli nový showroom, kde máme stálé zastoupení. Díky tomu můžeme i našim slovenským klientům poskytnout prvotřídní servis spojený s konzultací a setkáním před nákupem nebo osobním vyzvednutím šperku.

Spolupráce s hokejisty i Not So Funny Any

V loňském roce jsme také měli možnost zapojit se do několika speciálních projektů, díky kterým jsme si otestovali své možnosti a rozšířili obzory.

Prvním z nich byla výroba manžetových knoflíčků pro národní hokejový tým. Na té jsme se mohli podílet díky firmě Krušovice, která je sponzorem našich hokejistů a připravila pro ně tento památeční dárek.

Asi nejzajímavější zadání přišlo od dvojice Not So Funny Any a AMCO, pro které jsme vyráběli zlaté grillz. Na začátku nám tento nápad přišel docela šílený. Zlaté zuby? Co to je? Nové výzvy ale máme rádi, takže #challengeaccepted. Po několika návštěvách a konzultacích v našem showroomu vznikly naprosto jedinečné kousky. Ochutnávku ze zákulisí najdete na našem IG v uložených stories a celé video i s výsledným efektem pak zde.

Díky spolupráci se svatebními agenturami se naše šperky zapojily také do několika fotoeditorialů, během kterých vznikly úžasné snímky plné inspirace. Obdivovat je můžete nejen na instagramových profilech @bajecnasvatba a @weddingfactory.cz, ale i v našich článcích se svatební tématikou.

Došlo na zábavu i zásnuby

Kromě práce je u nás vždy prostor i na zábavu. V průběhu celého roku jsme si užívali společné party a akce. Jedinečným zážitkem, který přispěl ke stmelení našeho týmu, byla opět slovenská svatba našich kolegů. Tančilo a pilo se až do rána! V září jsme si udělali ještě jeden menší výlet za Prahu, a to do Říčan. Na začátku listopadu pak v naší kanceláři proběhla velká oslava 5. narozenin Eppi v Česku. Zelené nafukovací číslo 5 levitující pod stropem v naší kopuli je toho dodnes důkazem!

Rádi však oslavujeme úspěchy nejen firemní, ale i ty soukromé. Kromě slovenské veselky to vloni byla ještě jedna svatba česká. Obě nevěsty se o své zkušenosti a zážitky podělily i tady na blogu. Na světě jsme přivítali hned 3 #eppibaby, kterým přejeme hodně zdraví, štěstí a lásky. A u magické trojky ještě chvíli zůstaneme, protože přesně tolik zásnubních prstýnků z naší dílny překvapilo některé z nás. :))

Každý den pak byl plný radosti a štěstí z pozitivní zpětné vazby a příběhů vás, našich zákazníků. Vaše spokojenost je pro nás tou nejlepší odměnou a zároveň motivací. Ukazují nám, že všechno to úsilí má smysl a že se ubíráme tím správným směrem. Děkujeme. ♥

A co rok 2019? Plány jsou opět velké. Doufáme, že naše jízda bude pokračovat a přinese nám další nezapomenutelné okamžiky!

Také by se vám mohlo líbit

Zatím žádné komentáře

Nechte nám tu svoji odpověď