4 + 1 tipů na vyšperkované svatební outfity

outfity na svatbu

Léto a svatební sezóna jsou v plném proudu. My v Eppi už máme ty hlavní svatby za sebou, ale ještě nás čeká pár takových, kde budeme v roli hostů. Jestli i vy se ještě letos na nějakou veselku chystáte, přinášíme vám naše outfitové tipy, jak se ukázat jako stylová svatebčanka nebo svatebčan!

Chic černá vdova

Je černá vaše nejoblíbenější barva? A věděli jste, že vlastně není tak úplně barvou? Někdo by řekl, že na svatbu se až tak docela nehodí, ale dámy, přiznejme si: kdo má doma také větší půlku šatníku černou? A malé černé přece máme všechny, i když jinak šaty nejsou naším nejoblíbenějším svrškem. Černé na svatbách se nemusíte vyhýbat (pokud nejste nevěsta :), jen stačí šaty správně vyšperkovat. Na doplňcích se proto pořádně vyblbněte. Výrazné boty, kabelka nebo minimálně dva šperky jsou nutnost! Nám se líbí kombinace prstenu Vir a náušnic Gomati.

outfit černá vdova

 

Květinová krasavice

U letních svateb se vyloženě nabízí vyvětrat květované šaty. Pokud vlastníte některé dostatečně slavnostní, podtrhněte je podpatky, psaníčkem a doplňte ladícími šperky. Krémové šaty s vlčími máky mají dokonalý střih, který nám tak sluší, a šperky s rubíny je krásně podtrhnou. Jednoduchá rubínová kolekce je skvělou volbou, zvlášť pokud zvolíte i ostatní detaily ve stříbře. Prahnete-li spíše po žlutém nebo růžovém zlatě, napište nám, najdeme pro vás tu nejlepší alternativu!

outfit květinová krasavice

Kouzelná klasika

V pastelové barvě šatů se budete na letní svatbě obzvlášť vyjímat. Proč nezvolit pouzdrovou klasiku v krajce? Světlounce modrá barva je také barvou nejkrásnějších akvamarínů. Koukněte se na zlaté náušnice Druscila, které jsou ve žlutém zlatě kouzelné, ale zvažte i variantu ve zlatě bílém! Tohle je náš favorit mezi outfity, který bude slušet mladším slečnám, ale i dámám všeho věku.

outfit kouzelná klasika

Nejkrásnější nevěsta

Chystáte se na svatbu ne jako host, ale jako nevěsta? Gratulujeme! Šaty máte už nejspíš dlouho dopředu vybrané, ale pokud se stále rozhodujete, můžete nasbírat nějakou inspiraci v našem článku. Zde se zaměříme hlavně na šperky. Hádáme, že vaše róba bude v bílé barvě, pokud tedy ještě nemáte promyšlené doplňky, doporučujeme podívat se na kolekci Rahatiel. Právě tuhle měla totiž na své svatbě naše nevěsta Evča! 🙂 Jako snubní prstýnek nám tu modelkuje obroučka Sutapa.

outfit nevěsta

 

Stylový svatebčan

Poslední okénko slouží jako inspirace našim pánským čtenářům, kteří stejně jako my, dámy, hledají inspiraci, jak se vypravit na svatbu jako svatebčan. Z pánských šperků zažívají velký boom manžetové knoflíčky, a právě ty bychom rozhodně zařadily do slavnostního outfitu na letní svatbu. I pokud shodíte sako nebo dokonce sundáte motýlka, košili vám budou zdobit zlaté knoflíčky, například právě tyto s vlastními iniciálami Spark.

outfit stylový svatebčan

A jaká je letošní svatební sezóna u vás? 🙂

Také by se vám mohlo líbit

Zatím žádné komentáře

Nechte nám tu svoji odpověď