O nás

Eppi tým

Co je Eppi?

Eppi je klenotnictví, které se zrodilo v Dánsku, kde se při studiu na univerzitě setkali tři budoucí zakladatelé – Matej, Eva a Kiril. Z projektu, kterému se všichni nejprve věnovali hlavně po večerech ve svém volném čase, se postupně stala práce na plný úvazek. Eppi fungovalo nejprve na Slovensku a v roce 2013 začalo působit také v České republice. Naší hlavní vizí a myšlenkou je prodávat šperky jinak a hlavně lépe a nabídnout zákazníkům služby, které nám na našem trhu do té doby chyběly. Naše práce nás moc baví a užíváme si, jak se každým dnem vyvíjíme a posouváme dál. Je až neuvěřitelné, jak jsme se od svého začátku již rozrostli a kolik nových členů přibylo do našeho týmu, který nejde označit jinak než jako „dream team“.

Ze tří zakladatelů je nás najednou 17 (+ Ruby), ale to je jen nejtvrdší jádro, které se potkává každý den v našem prosluněném officu v srdci Prahy na Václavském náměstí. Náš tým doplňuje ještě spousta dalších šikovných kolegů a kolegyň, kteří pro nás pracují externě a mají na starosti zejména náš web, ale také copywriting nebo grafiku.

Pokud by vás zajímalo, co má kdo všechno konkrétně za úkol, mrkněte do sekce o nás a hned se vše dozvíte.

My a šperky

Je nás už opravdu dost, ale spojuje nás jedna velká věc. Nadšení pro šperky. Proto není divu, že stále doplňujeme nové a nové produkty a naše kategorie šperků se pomalu, ale jistě rozrůstají. V poslední době jsme velmi pyšní na naši nabídku snubních prstenů, kterou jsme dokázali obohatit kromě klasických modelů ve zlatě či v platině o netradiční prsteny atypické, minimalistické anebo ve vintage stylu.

Ale moc rádi se pyšníme i našimi zásnubními sety, které jsou jedinečnou kombinací zásnubního a snubního prstenu. Stále pracujeme na nových designech, ve kterých se mísí trendy minimalismus, ale i okázalý diamantový třpyt.

zásnubní set

Při našich nových nápadech nezapomínáme ani na pány, kteří si u nás již také přijdou na své. I pro ně máme již speciální kategorii pánských šperků, které okouzlí nejednoho arbiter elegantiarum.

Jak jsme se již zmínili, náš tým pracuje v samém centru Prahy. Je to krásné místo, které si nechceme nechávat jen tak pro sebe a od samého počátku našeho nastěhování je součástí kanceláří i showroom, ve kterém jste vždy srdečně vítáni. Stačí si s námi sjednat schůzku na přesný termín, abychom se vám mohli věnovat, jak nejlépe dovedeme.

Showroom nám slouží jako věrný pomocník při schůzkách s vámi, kdy potřebujete zkonzultovat svůj vysněný šperk na míru, vybrat zásnubní prsten pro svoji drahou polovičku anebo jen vyzvednout objednávku.

Při návštěvě vám rádi nabídneme drobné občerstvení, ale také návštěvu našeho balkonu, ze kterého se vám naskytne výhled na místo, kde se psala česká historie napříč stoletími, na Václavské náměstí a Jindřišskou ulici.

Rádi bychom se zmínili, že alternativu máme i pro naše slovenské klienty, kterým poskytujeme sjednání schůzky v Bratislavě. A kdo ví, kam se budeme rozrůstat dále. Plánů na expanzi máme spoustu.

Každopádně velký posun vidíme v modernizaci naší zlatnické dílny, která aktuálně čítá 3 šikovné zlatníky/designery. Nikdy jsme nechtěli jít cestou masové výroby, proto si nesmírně vážíme každého vyprodukovaného šperku, o kterém můžeme hrdě prohlásit „vyrobeno v České republice“. Pro obdivné pohledy doporučujeme navštívit galerii šperků na míru.

Z některých se vám bude tajit dech, jako třeba z prstenu, který jsme vyráběli pro film Milada. Jednalo se o věrnou kopii prstenu Milady Horákové, která jej dostala od svého muže.

ruční výroba šperku

Jak jsme se zmínili výše, našim klientům chceme poskytovat ten nejlepší servis, a to bez ohledu na hodnotu objednávky. Zážitek z nakupování si u nás prožije opravdu každý. Když jde o šperk z Eppi, nikdy nezůstane jen u něj. Každý šperk vám připravíme do krabičky, tu zabalíme do balicího papíru a převážeme elegantní mašlí. V jakém designu? V takovém, jaký si na našich stránkách vyberete. Vždy razíme heslo „kolik lidí, tolik chutí“, proto si u nás můžete vybrat, jak si finální balíček budete představovat. Každá objednávka je od nás vypravena s dárkem, přáním a s čisticími prostředky. Opět záleží na vás, jaký výběr podniknete.

dárková krabička

My jako #eppiteam

Nemyslete si ale, že jsme jen stroje, které plní úkoly 24/7 a které se umí bavit jen o práci. V první řadě lidské bytosti, které se rády pobaví a užijí kopec srandy. Pokud bychom měli jmenovat další věc, která nás výrazně spojuje, tak je to dobré jídlo a s ním jde ruku v ruce dobré pití. Není divu, že se většina našich teambuildingů nese v gastronomickém duchu.

Eppi párty

Občas se sejdeme jako pátečníci a náročný týden zapijeme pivním mokem. Jindy se rádi odevzdáme přírodě a grilujeme ve Stromovce. Když se máme domluvit na společném pátečním obědě, nejraději zvedáme ruce pro sushi. A naše vánoční večírky? Ty jsou už legendární.

Jakmile někdo slaví narozeniny, nikdy na něj nezapomeneme! Rádi s ním připijeme na zdraví a podělíme se o dort – nejčastěji z Ovocného světozoru, jelikož máme tento poklad přímo pod kanceláří.

Abychom nezůstali jen u jídla, sporty nám také nejsou cizí. Naše nejvtipnější teambuildingy jsou vždy spojené se sportovními aktivitami. V poslední době to byl bowling, v minulosti třeba skákání na trampolínách.

Jak se ale říká, zdravé tělo potřebuje i zdravého ducha, o naši vnitřní stránku dbáme při čtvrtečních lekcích jógy. Je to ten nejlepší startér pro energeticky náročný čtvrtek a hlavně nám dodá příjemný klid na duši. Navíc při našem sedavém povolání jsou jógové cviky naprostým vysvobozením pro záda i nohy. Určitě doporučujeme všem, kteří vedou #officelife.

Tak, snad jsme se vám teď odhalili v plné parádě a umíte si lépe představit, kdo se za Eppi doopravdy skrývá.

Eppi tým

Abychom naše poslání nějak shrnuli. Máme radost, když ji máte i vy. A úplně nejšťastněji se cítíme, když naše šperky zdobí stále více spokojených zákazníků a mohou být při tak důležitých momentech, jako jsou zásnuby, svatby nebo příchod nového člena rodiny na svět.

A co je Eppi blog?

Blog vnímáme jako místo, kde můžeme být osobnější a dělit se s vámi o zajímavé informace, postřehy a myšlenky. Je to místo, kde vám můžeme vyprávět o všem, na co jsme při své práci narazili a o čem si myslíme, že stojí za to předat dál. Sledujeme nejnovější trendy a informujeme vás o všech novinkách ze světa šperků. Sdílíme s vámi informace ze zákulisí produkce šperků a odhalujeme vám třpytivá tajemství. Doufáme, že se s námi budete bavit, že si u našich článků příjemně odpočinete a dozvíte se z nich zajímavé věci a že se k nám budete rádi vracet.

Ať se vám naše příspěvky líbí!