5 typů netradičních snubních prstenů, kterým neodoláte

netradiční snubní prsteny

Jednou z nejdůležitějších činností spojených s plánováním svatby je bezpochyby výběr snubních prstýnků. A pro spoustu párů i jednou z těch nejpříjemnějších. Také už se těšíte, až se ponoříte do světa blyštivých kroužků? Snubní obroučky nám nabízejí široké spektrum možností. Od klasických hladkých modelů přes třpytivé eternity prsteny plné diamantů až po atypické šperky s netradičními prvky. Právě do poslední zmiňované kategorie dnes nahlédneme. Jste připraveni na dávku nevšednosti?

Ke komu se hodí originální snubní prsteny?

Stejně jako je unikátní váš vztah, měly by být unikátní i vaše snubní prsteny. Obroučky atypického zpracování zaujmou především snoubence, kteří touží po originalitě. Cítíte, že na společnou cestu životem chcete něco víc? Něco alternativního, nevšedního? Toužíte-li vystoupit z davu nebo vás jen zkrátka odjakživa lákají věci neobvyklé, netradiční snubní prstýnky si zamilujete. Pojďme se podívat na 5 nejzajímavějších typů.

Snubní prsteny s atypickým povrchem

Jejich povrch vypadá, jakoby je klenotník odložil předčasně… Nenechte se však zmást. Nevšedně zpracovaný reliéf těchto prstenů je jejich největší chloubou. Takový model v řadě hladkých obrouček nepochybně vynikne, tím si buďte jisti. Stačí už jen zvolit podobu, která je vašemu srdci nejbližší.

Černé snubní prsteny

Cože, černé prstýnky? Ano, i to je ve světě drahých kovů možné. Tihle ďáblíci jsou potaženi vrstvou černého ruthenia, díky kterému se mohou pochlubit, pro snubní obroučky atypickou, barvou temnoty. Je-li černá barva tou vaší, možná jste právě objevili perfektního kandidáta pro váš svatební den.

Snubní prsteny s originálním gravírem

Pomocí snubních obrouček můžete vyjádřit i mnohem více než jen pouto manželského svazku. Kroužky lze totiž ozdobit netradičním gravírem, jehož motiv je vám blízký nebo o vás něco vypovídá. Procestovali jste společně půlku světa? Gravír v podobě zeměkoule by pro vás mohl být tím pravým.

Matné snubní prsteny

Jestliže vás lesklé šperky moc nelákají, rozhodně vás potěší ty s matnou povrchovou úpravou. Oblíbené jsou především mezi muži, na chuť jim ale postupně přicházejí i dámy. A pokud byste se s partnerem náhodou neshodli, nezoufejte. Nikdo netvrdí, že prsteny musí být na chlup stejné – klidně si pořiďte jeden kroužek matný a druhý lesklý.

Snubní prsteny s výřezem

S těmito modely si přijdou na své snoubenci, kteří si potrpí na komplikovanější linie. Snubní obroučky ozvláštněné zajímavým výřezem či jiným speciálním tvarováním mohou být vcelku minimalistickou volbou. Působivý detail z nich však dělá originální kousek.

Tak co, našli jste mezi netradičními obroučkami svého favorita, se kterým se potkáte u oltáře? Spoustu dalších originálních modelů objevíte v naší kategorii atypických snubních prstenů, tak neváhejte nahlédnout. A pokud byste měli svou vlastní vysněnou představu, napište nám. Rádi vám vyrobíme snubní prstýnky na míru, které perfektně doplní právě váš osobitý styl.

Také by se vám mohlo líbit

Zatím žádné komentáře

Nechte nám tu svoji odpověď