Top šperky z naší nabídky

Nejoblíbenější šperky

Které šperky jsou u našich zákazníků nejoblíbenější? A které drahokamy se vám líbí nejvíce? Často se nás na tyto otázky ptáte. Nechceme před vámi mít žádné tajemství, takže vám rádi odhalíme hitparádu těch nejžádanějších šperků z Eppi 🙂

Drahokamové trendy: perly, opály a jantary

Hitem posledních měsíců jsou perly. Tyto jemné a elegantní drahokamy jsou skvělou volbou jak na každodenní nošení, tak na slavnostní příležitosti. Obzvlášť populární jsou perly osazené ve stříbru. Naši zákaznici v uplynulém roce nejčastěji volili krásné perlové náušnice Kelyn, které jistě udělaly radost nejedné dámě.

Perlové šperky

Elegantní a nadčasové perly jednoznačně vedou

 

Na špici nejoblíbenějších kamenů se usadily opály. Tyto polodrahokamy si vás získaly svou jedinečnou hrou barev. Ze všech barevných kombinací opálů jste si nejvíce oblíbili modrý opál, který vypadá skvěle na všech typech žen. Decentní, ale zároveň poutavý polodrahokam je národním kamenem Austrálie. Není divu. Právě Austrálie je významným nalezištěm těch nejkrásnějších opálu. Mezi opálovým šperky u vás opět vedou náušnice. Oblíbený je model Noshi, který u nás seženete v různých variacích i s jinými drahokamy.

Opálové šperky

Opály okouzlují hlavně svými měnícími se odstíny

 

Podzimní hnědo-žluté barvy vás inspirovaly k nákupu jantarů. Tyto magické drahokamy jste si nejčastěji pořizovali jako přívěsky. Obzvlášť populární je kombinace různě barevných jantarů třeba v modelu Henna nebo Ellie.

Jantarové šperky

Zemité barvy jantarů krásně vyniknou v přírodních motivech

 

Oblíbený dárek: medailonek

Originálním dárkem zůstávají někdy trochu opomíjené medailonky. Před Vánoci jste je často volili jako ideální dárek pro maminku, manželku či přítelkyni. Kromě šperku darujete také nějakou pěknou fotografii, kterou žena může nosit stále při sobě. Pokud navíc vyberete medailonek s diamantem, úspěch je zaručen. Toho jste si ale dobře vědomi, protože právě diamantový medailonek Galya je absolutním bestsellerem ve své kategorii.

Medailonky

Do medailonku je možné schovat fotku nebo jinou osobní drobnost

 

Šperk z lásky: srdíčkový přívěsek

U náhrdelníků ještě chvilku zůstaneme. Vypadá to totiž, že přívěsky ve tvaru srdce osazené diamantem vás baví. Důkazem může být nejen velký zájem o medailon Galya, ale také o náhrdelník Sarojini. Pořídit ho můžete v různých barevných kombinací včetně velmi populárního růžového zlata. Přívěšek je nejen ideálním dárkem k výročí nebo narozeninám, ale také k narození dítěte. Dva kameny uprostřed srdce totiž mohou symbolizovat také vztah mezi matkou a dítětem.

Srdíčkový přívěsek

Barvu kovu i druh kamenů si každý může zvolit podle svých preferencí

 

Zásnubní prsteny: dokonalý vánoční dárek

Před Vánoci se také roztrhl pytel se zásnubními prsteny. Nejvíce si pánové pro své snoubenky vybírali klasické jednoduché modely, kdy se na hladké obroučce skví čirý diamant. Většina zásnubních prstenu se pro naše klienty vyráběla v bílém zlatě, avšak čím dál tím více mužů volí zásnubní prsteny z barevného zlata a diamanty nahrazují drahokamy. Oblibě se začíná těšit růžové zlato, do kterého se krásně hodí morganity. Z drahokamů si pak pánové pro své nastávající vybírají také modré safíry. O více informací ohledně zásnubních prstýnků se s vámi podělíme již brzy. Na toto téma chystáme samostatný článek.

Zásnubní prsteny

Kromě klasiky z bílého zlata s bílým diamantem bodují i barevnější kombinace

 

Modrá je dobrá

Modrá se ostatně vůbec stává vaší velmi oblíbenou barvou. Ať už se jedná o modré opály, topazy či akvamaríny, kupujete si jich čím dál tím více. Modré drahokamy si vybíráte v celé škále odstínu, od nejněžnějších akvamarínů až po londýnské topazy a tajemné safíry.

Modré drahokamy

V modré variantě je dostupné velké množství různých drahokamů

 

A jaký šperk jste si u nás oblíbili vy? Našli jste ho v našem článku?

Také by se vám mohlo líbit

Zatím žádné komentáře

Nechte nám tu svoji odpověď